KIRŞEHİR’E ESKİ KOMİSER YARDIMCISINA FETÖ GÖZALTISI.

KIRŞEHİR’E ESKİ KOMİSER YARDIMCISINA FETÖ GÖZALTISI. Kırşehir’de, 2009’daki komiser yardımcılığına geçiş sınavına yönelik Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında eski komiser yardımcısı gözaltına alındı. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara merkezli soruşturma kapsamında aranan ve Kırşehir’de bulunduğu tespit edilen komiser yardımcısı Ş.K’yi kent merkezindeki bir adreste yakaladı.Emniyete götürülen Ş.K’nin […]
Genel - 19 Şubat 2020 10:49 A A

KIRŞEHİR’E ESKİ KOMİSER YARDIMCISINA FETÖ GÖZALTISI.

Kırşehir’de, 2009’daki komiser yardımcılığına geçiş sınavına yönelik Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında eski komiser yardımcısı gözaltına alındı.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Ankara merkezli soruşturma kapsamında aranan ve Kırşehir’de bulunduğu tespit edilen komiser yardımcısı Ş.K’yi kent merkezindeki bir adreste yakaladı.Emniyete götürülen Ş.K’nin işlemlerinin ardından soruşturmanın yürütüldüğü ile gönderileceği belirtildi.

Ş.K’nin, Yozgat Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yaparken meslekten ihraç edildiği öğrenildi.

Bu haber 2850 kez okundu.
Genel - 10:49 A A
BENZER HABERLER