YAKUP TURKAL’IN İFTAR YEMEĞİNE YOĞUN KATILIM

KIRŞEHİRLİ İŞ ADAMI VE BAĞIMSIZ CUMHURBAŞKANI ADAYI YAKUP TÜRKAL’IN YOĞUN KATILIMLI ANKARADA İFTAR YEMEĞİ Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı hemşerimiz Yukup Türkal, Ankara’da 650 kişinin katıldığı iftar programı düzenledi. “100. Yıl İmza Orman Projesi” tanıtımının yapıldığı iftar programına eski Bakanlardan Oltan Sungurlu, Ramazan Mirzaoğlu, Mehmet Çevik, Cengiz Altınkaya ile birlikte üst düzey Ordu ve Yargı mensupları ile […]
Genel - 6 Nisan 2024 16:14 A A
KIRŞEHİRLİ İŞ ADAMI VE BAĞIMSIZ CUMHURBAŞKANI ADAYI YAKUP TÜRKAL’IN YOĞUN KATILIMLI ANKARADA İFTAR YEMEĞİ
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı hemşerimiz Yukup Türkal, Ankara’da 650 kişinin katıldığı iftar programı düzenledi.
“100. Yıl İmza Orman Projesi” tanıtımının yapıldığı iftar programına eski Bakanlardan Oltan Sungurlu, Ramazan Mirzaoğlu, Mehmet Çevik, Cengiz Altınkaya ile birlikte üst düzey Ordu ve Yargı mensupları ile siyasi parti temsilcileri katıldı.
Programda konuşan Yakup Türkal, çok anlamlı ve önemli mesajlar verirken, ” 100’ncü yıl imza ormanı projemizi başlatıyoruz. Var mısınız binlerce hayalimizi topraklarımızda yeşertmeye? Ağacı yaşat ki insan yaşasın, insanı yaşat ki devlet yaşasın” dedi.
Türkal, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:
“13. Dönem Cumhurbaşkanlığı aday adaylığı sürecimde desteklerini YSK’ya giderek imzalarıyla gösteren her vatandaş için bir fidan dikme sözü vermiştim. Ankara Keçiören Bayraktepe’de binlerce vatandaşın katılımıyla Yakup Türkal 100. Yıl İmza Ormanı’nı oluşturduk ve verdiğim sözü tutmanın gururunu yaşıyorum. O gün birlikte hayalimizi bir ormana dönüştürdük. Şimdi Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına 81 ilimizi ve yurt dışında Türklerin yaşadığı bölgeleri 100 İmza Ormanı’yla buluşturarak birlik ve beraberlik yolundaki imzamızı tüm dünyaya atacağız”
Bu haber 178 kez okundu.
Genel - 16:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.