Bahar Kalkanı Harekatına Destek Yürüyüşleri
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2020/03/121.cropped.830x400.jpg)
Kırşehir’in Mucur ve Kaman ilçelerinde, Bahar Kalkanı Harekatına destek yürüyüşleri gerçekleştirildi.
Mucur Meslek Yüksek okulu önünde ellerinde Türk bayraklarıyla toplanan gençler, Öğretmenevine kadar yürüdü. Gençlerinin organize ettiği Şehitlere saygı yürüyüşüne,Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ Mucur Milli Eğitim Müdürü Hayati AKTÜRK,İYİ Parti ilce Başkanı Ali AYDEMİR,Ak parti ilçe Başkanı Oğuzhan GÜNDÜZ, ve Vatandaşlar katıldı.
Gençlerin “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” şeklinde slogan attığı yürüyüşün sonunda saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu, Mehmetçik için Fetih Suresi okundu.
Ellerinde Türk bayraklarıyla Buğday Pazarı bölgesinden Kaman İlçe Jandarma Komutanlığı önüne kadar yürüyen kamyoncular, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Mehmetçik için dua etti.
Bu haber 725 kez okundu.-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ