ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM KIRŞEHİR MEDYA TÜRK’E SAHİP ÇIKALIM…

ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM KIRŞEHİR MEDYA TÜRK’E SAHİP ÇIKALIM… Ülkeyi buhranlardan kurtarmak için, Vatanı sevmek, şerefli, hasiyetli ve namuslu olmak yetmez. Bunların zaten bir insanda bulunması şarttır. Dürüstlük insanların aslı görevidir. Bunların dışında, bilgi, inanç ve medeni cesaretin varlığı gerektiği gibi, üzerimize çok işler düşüyor. Nedir dersiniz, İlimizde nasıl başarılı oluruz, iktidara nasıl geliriz, bunun muhasebesini yaparak […]
Gündem - 20 Nisan 2020 19:17 A A

ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİM KIRŞEHİR MEDYA TÜRK’E SAHİP ÇIKALIM…

Ülkeyi buhranlardan kurtarmak için, Vatanı sevmek, şerefli, hasiyetli ve namuslu olmak yetmez. Bunların zaten bir insanda bulunması şarttır.

Dürüstlük insanların aslı görevidir. Bunların dışında, bilgi, inanç ve medeni cesaretin varlığı gerektiği gibi, üzerimize çok işler düşüyor.

Nedir dersiniz, İlimizde nasıl başarılı oluruz, iktidara nasıl geliriz, bunun muhasebesini yaparak kendi İlimizin KIRŞEHİR MEDYA TÜRK’e sahip çıkmakla olur.

Günümüzde çok ses getiren bir kuvvettir Medya. Biz Ülkücüler olarak MHP’nin ve Ülkücü Hareketin faaliyetlerini yakından takip etmek için, Kırşehir Medya Türk sahip çıkmalıyız, takipçisi olmalıyız, takip sayısını artırmalıyız. Hz. Ömer’in “Bugün Allah İçin ne yaptın” sözünü her gün kendimize sormalıyız.

Türk-İslam alemine, Ülkücü Harekete insafsızca saldıran iç ve dış mihraklar ile mücadele eden bu güzüde Kırşehir Medya Türk’e yardımcı olalım, paylaşımlarını okuyalım, beğenelim, yorum yapalım ve paylaşalım…

Atalarımızın canı-kanı pahasına kurdukları bu cennet vatanımızın parçalanmasını istemiyorsak Kırşehir Medya Türk’e sahip çıkalım! Türk milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareketin çilesine talip olmuş bu sitemize bir evlat gibi sahip çıkmalıyız. Çünkü o bizim sesimiz!

Çünkü millet, milliyetçilikle var olur. Aklın yolu birdir. Kırşehir Medya Türk’ün mücadelemizde müstesna ve unutulmaz bir yeri vardır.

Türk milliyetçilerinin ve Ülkücü Hareketin bayrağı ve simgesi olan Kırşehir Medya Türk’e sahip çıkalım. Çünkü sitemiz camiamızın rehberidir.

Memleketini-milletini gönülden seven, ona hizmet etmeyi bir vatan görevi bilen Kırşehir Medyası Türk’e her konuda yardımcı olmalı ve sahiplenmelidir…

Bize düşmanlık besleyen, bizden olup bizi arkadan vuran sitelere ilgi, alaka göstermeyin ve yok sayın. Sizlerin duygu ve düşüncelerine yer veren Kırşehir Medya Türk sizler için büyük bir şanstır…

Çünkü, Türk-İslam alemine, Türk birliğinin kurulmasına, Ülkücü Hareketin büyümesine engel olmak ve MHP’nin iktidara gelememesi için, ellerinden geleni ardına koymayan Sitelerin takip sayılarını yükseltmek ayıptır, gaflettir, hıyanettir, günahtır. Kutlu yolumuza set çekenlere yardım etmek demektir.

Kırşehir Medya İlinizde Türk olması bir nimettir, sesimizdir, kulağımızdır, birliğimizdir ve dirliğimizdir. Biz davasına inanmış Ülkücüler için ekmekle su gibi ihtiyaçtır. Bölünmeye settir. Örf ve adetlerimizdir, Vatandır, Devlettir.

Kırşehir Medya Türk’ü zor şartlarda bu hale getiren personeline, yazarlarına, çizerlerine, Yazı işleri müdürüne minnetlerimizi ve şükranlarımızı iletelim. O güzel insanlar bizler için, davamız için her türlü fedakarlığı yapıyorlar!

Onlar nasıl biz ülkücüleri mutlu kılıyorlarsa, bizlerde onların el emeği, göz nuru mükafatı için, üzerimize düşeni fazlasıyla yapalım. Ortadoğu Kırşehir Medya Türk’ün takip sayısını artırarak, haklarını verelim ve onları sevindirelim. Çünkü sevinmek ve el emeğinin karşılığını almak kutsaldır, haktır.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

Bu haber 536 kez okundu.
Gündem - 19:17 A A
BENZER HABERLER