Ülkü Ocakları’ndan Hükümete Başbuğ Alparslan Türkeş Çağrısı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana’nın yeni yapılan stadyumuna Başbuğ Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi gerektiğini söyledi. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, sosyal medyadan yaptıkları açıklamalarla, Adana’nın yeni yapılan stadyumuna Başbuğ Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi konusunda Hükümete çağrıda bulundular. BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN İSMİ 2019 YILINDA BİLİM VE […]
Gündem - 1 Haziran 2020 23:40 A A

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana’nın yeni yapılan stadyumuna Başbuğ Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi gerektiğini söyledi.

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ve Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, sosyal medyadan yaptıkları açıklamalarla, Adana’nın yeni yapılan stadyumuna Başbuğ Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi konusunda Hükümete çağrıda bulundular.

BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN İSMİ 2019 YILINDA BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ’NE VERİLMİŞTİ

Adana’da üç dönem Milletvekilliği yapan Ülkücü Hareket’in ve MHP’nin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’in ismi, Adana’nın ikinci üniversitesi olan Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ne verilmesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin müjdesiyle, MHP’nin kuruluşunun 50. yılı kutlama töreninde açıklanmıştı.

MHP ADANA İL BAŞKANLIĞI’NDAN HÜKÜMETE ÇAĞRI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Cumhur İttifakı ortağı olan Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrıda bulunarak, Adana’da yeni yapılan stadyumun isminin ‘Adana Alparslan Türkeş Stadyumu’ olmasını talep etti. Başkan Avcı’nın bu çağrısına sosyal medyadan destek veren binlerce Ülkücü, yeni yapılan stadyumun isminin ‘Adana Alparslan Türkeş Stadyumu’ olmasını istedi.

MHP ADANA İL BAŞKANI BÜNYAMİN AVCI’NIN AÇIKLAMASI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana’nın yeni yapılan stadyumuna isim önererek, ”Adana’mıza muhteşem stadı kazandıran Sayın Cumhurbaşkanımıza, emek veren herkese, her kuruma  teşekkür ediyoruz. Biz de bu vesileyle Stada isim olarak, Adana Alparslan Türkeş Stadyumu yakışır diyoruz.” dedi.

ADANA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ÇAĞRI KORKUT’UN AÇIKLAMASI

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ”Adanamıza yakışacak en güzel isim, Adana Alparslan Türkeş Stadyumu.” dedi.

Bu haber 745 kez okundu.
Gündem - 23:40 A A
BENZER HABERLER