TÜRKLER GELİYOR, CHP VE YANCILARI KORKUYOR

Kemal Kılıçdaroğlu Ağustos ayında “Doğu Akdeniz’de zengin petrol var. Doğal gaz yatakları var. Amerika orada, Yunanistan orada, Kıbrıs Rum Yönetimi orada, Mısır orada, Katar orada, hepsi orada. Bir tek devlet yok, Türkiye. Niye yok?” diyordu şimdi ise “Libya’da ne işimiz var?” diyerek ortakları HDP’yi, İP’i, SP’yi yanına alarak Libya Tezkeresi’ne “hayır” oyu veriyor. Geçmişte BOP […]
Gündem - 11 Ocak 2020 17:25 A A

Kemal Kılıçdaroğlu Ağustos ayında “Doğu Akdeniz’de zengin petrol var. Doğal gaz yatakları var. Amerika orada, Yunanistan orada, Kıbrıs Rum Yönetimi orada, Mısır orada, Katar orada, hepsi orada. Bir tek devlet yok, Türkiye. Niye yok?” diyordu şimdi ise “Libya’da ne işimiz var?” diyerek ortakları HDP’yi, İP’i, SP’yi yanına alarak Libya Tezkeresi’ne “hayır” oyu veriyor.

Geçmişte BOP projesi yüzünden en çok eleştirdiğim kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve partisi AKP olmuşken, şimdi ABD’nin eline tonlarca silah tutuşturduğu terör örgütü PKK ve YPG’ye karşı Suriye’de, Irak’ta ve Türkiye sınırları içinde mücadeleyi tavizsiz veren ve ABD oyunlarını bozan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a nasıl aynı gözle bakacağız?

Şartların, yaşananların mantığı bir kere bunu kabul etmez.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin tavizsiz iradesi sırf Afrin’de 4600 YPG’li teröristi ortadan kaldırırken, CHP ve o malum yancıları terör örgütü YPG’den yana saf tutmadılar mı? Bu mantıkla yola çıkıldığında ABD’nin silahla beslediği bir terör örgütüne arka çıkan CHP ve yancıları asıl ABD’nin hedeflerine hizmet ederek, BOP figüranı olmuyor mu?

https://www.turkgun.com.tr YILDIRAY ÇİÇEK.

Bu haber 534 kez okundu.
Gündem - 17:25 A A
BENZER HABERLER