‘TÜRKİYE LİBYA’DA BARIŞIN ANAHTARIDIR.’

Tayyip Erdoğan’ın içinde bulunduğu duruma bakar mısınız? Ülkesinin bekası için terör örgütleriyle mücadele ediyor. Ülkesinde darbe yapan “dindar görünümlü dinsizler”le mücadele ediyor. Ülkesini dünya devlerinin arasına sokmak için dünyanın barbar ülkeleriyle mücadele ediyor. PKK ile mücadelede hem sınır içinde hem de Irak kırsalında savaş veriyor. YPG ile mücadele edebilmek için Suriye sınırında mücadele ediyor. Yunanistan […]
Gündem - 22 Ocak 2020 12:17 A A

Tayyip Erdoğan’ın içinde bulunduğu duruma bakar mısınız?
Ülkesinin bekası için terör örgütleriyle mücadele ediyor. Ülkesinde darbe yapan “dindar görünümlü dinsizler”le mücadele ediyor. Ülkesini dünya devlerinin arasına sokmak için dünyanın barbar ülkeleriyle mücadele ediyor.

PKK ile mücadelede hem sınır içinde hem de Irak kırsalında savaş veriyor. YPG ile mücadele edebilmek için Suriye sınırında mücadele ediyor. Yunanistan ile mücadele etmek için Ege’de, Mısır, İsrail ve daha pek çok ülke ile mücadele etmek için Akdeniz’de ve Libya’da mücadele ediyor.

Her gün, her saat, her dakika ve her saniye âdeta “İbrahim’in ateşinde” yanıyor. Ama içimizde olup yanımızda olmayanlar bu mücadeleyi veren adamın arkasında adam gibi durmayı bile beceremiyor. İbrahim’in ateşine su taşıyacak karınca kadar bile olamıyorlar.

70 yıldır Avrupa’ya karşı dik duran bir adamımız olmadığını söyleyip duruyorduk. Şimdi o adamı bulduk, şimdi arkasında adam gibi duracak bir millet bulamıyoruz iyi mi!

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ŞÖYLE BİR CÜMLE KURMUŞTU: BÖLGEDE TÜRKİYE’NİN İÇİNDE OLMADIĞI HİÇBİR OYUN BAŞARIYA ULAŞAMAYACAK.”

Ve dün tarihe geçen bir söz daha söyledi:

“Türkiye Libya’da barışın anahtarıdır.”

Evet, aynen böyledir durum.

Türkiye Libya’da barışın anahtarıdır. Ama sadece Libya’da değil. Bütün bölgede barışın anahtarıdır. Erdoğan’ın başında olmadığı Türkiye’de bu sözü söyleyecek bir adam da yoktur.

Çünkü Erdoğan boyun eğmeyen, bükülmeyen iradesiyle bu ülkenin güçlü olmasının ve güçlü kalmasının en büyük teminatıdır.

Birileri buna yandaşlık ya da yalakalık diyorsa…

Her zaman söylediğim gibi, terör örgütleriyle iş tutanlarla bir arada olmaktansa, en yüksek fiyatı verenlere ülkesini satmaya hazır şekilde bekleyenlerle bir arada olmaktansa!!
Erdoğan yandaşlığı yapmaktan şeref duyarım…

Süleyman Özışık

Bu haber 573 kez okundu.
Gündem - 12:17 A A
BENZER HABERLER