ŞEHİTLERİMİZİ UĞURLUYORUZ

ŞEHİTLERİMİZİ UĞURLUYORUZ MEKANLARI CENNET OLSUN Suriye’nin Resulayn kentinde PKK/YPG’li teröristlerin kontrol noktasına bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan Antalyalı Jandarma Yüzbaşı Yasin Kurt ve Çorumlu Jandarma Uzman Çavuş Oğuzhan Anar son yolculuklarına uğurlandı. Çorum’un Sungurlu İlçesi Kırankışla Köyü nüfusuna kayıtlı olan 28 yaşındaki şehit Uzman Çavuş Anar’ın bekar olduğu ve ailesinin Ankara’da yaşadığı öğrenildi. […]
Gündem - 11 Aralık 2020 19:16 A A
ŞEHİTLERİMİZİ UĞURLUYORUZ
MEKANLARI CENNET OLSUN ??
Suriye’nin Resulayn kentinde PKK/YPG’li teröristlerin kontrol noktasına bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan Antalyalı Jandarma Yüzbaşı Yasin Kurt ve Çorumlu Jandarma Uzman Çavuş Oğuzhan Anar son yolculuklarına uğurlandı. Çorum’un Sungurlu İlçesi Kırankışla Köyü nüfusuna kayıtlı olan 28 yaşındaki şehit Uzman Çavuş Anar’ın bekar olduğu ve ailesinin Ankara’da yaşadığı öğrenildi.
ANKARA’DA TOPRAĞA VERİLDİ
Çorumlu şehidin cenazesi öğlen vakti Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Elvanköy Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere Yüce Türk Milletimize sabır ve başsağlığı dileriz.
Bu haber 430 kez okundu.
Gündem - 19:16 A A
BENZER HABERLER