ŞEHİTLERİMİZ VAR TÜRKİYEM

Şırnak Bestler-Dereler bölgesinde İHA ve SİHA tarafından öldürülen terörist için yapılan arama -tarama faaliyeti esnasında bir grup teröristle karşılaşılması sonucunda çıkan çatışmada 1 kahramanımız ağır yaralanarak Şırnak Şehit Aydoğan Aydın Devlet hastanesinde tedavi altına alınmış olup, aynı çatışmada 4 kahraman yiğidimiz şehit olmuştur. J.Uzman Çvş.Bayram DOĞAN’ (Turhal-Tokat) J. Uzm. Çvş. Özcan İlhan (İstanbul) J. Uzm. […]
Gündem - 16 Mayıs 2023 15:55 A A
Şırnak Bestler-Dereler bölgesinde İHA ve SİHA tarafından öldürülen terörist için yapılan arama -tarama faaliyeti esnasında bir grup teröristle karşılaşılması sonucunda çıkan çatışmada 1 kahramanımız ağır yaralanarak Şırnak Şehit Aydoğan Aydın Devlet hastanesinde tedavi altına alınmış olup, aynı çatışmada 4 kahraman yiğidimiz şehit olmuştur.
????????J.Uzman Çvş.Bayram DOĞAN’ (Turhal-Tokat)
????????J. Uzm. Çvş. Özcan İlhan (İstanbul)
????????J. Uzm. Çvş. Serkan ÖLMEZ (Mersin)
????????Güvenlik Korucusu Cevher Özgün (Şırnak)
Şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve Yüce Türk Milletine başsağlığı dileriz. Yaralı askerlerimize acil şifalar versin.
Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz.
RUHU ŞÂD OLSUN
Bu haber 310 kez okundu.
Gündem - 15:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.