SARIZEYBEK İYİ PARTİ’DE
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2020/01/AAAA.cropped.830x400.jpg)
Terörle mücadelenin önemli isimlerinden emekli Albay Erdal Sarızeybek İYİ Parti’ye katıldı.Emekli Albay’ın rozetini İYİ Parti Genel Merkezi’nde Genel Başkan Meral Akşener taktı. İyi Parti sosyal medya hesabından yapılan açıklamada: ”Cesurluğu, Türk Silahlı Kuvvetleri Birinci Derece Gümüş Liyakat Madalyası ile tasdikli; emekli Albay, araştırmacı ve yazar Erdal Sarızeybek İYİ Parti’ye katılarak gücümüze güç kattı. Aramıza hoş ERDAL SARIZEYBEK KİMDİR
Kırşehir- Kaman doğumlu olan Erdal Sarızeybek 1976 yılında Kara Harp Okulu’dan jandarma teğmen rütbesiyle mezun oldu. 1978-1996 yılları arasında jandarma teşkilatının sınır, eğitim ve iç güvenlik birliklerinde komutanlık yaptı.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ