SAĞLIKTA ŞİDDET OLMASIN KALPLER KIRILMASIN!

Kırşehir’de Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan üzücü olayda sağlık çalışanlarımıza hasta yakınları tarafından uygulanan şiddet bizleri derinden üzmüştür. Hastalarını kaybeden vatandaşlarımızın yaşadığı üzüntüleri anlayabiliyoruz ancak hiçbir canlı şiddeti hak etmez, özelliklede bizler için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza bırakın şiddet uygulamayı hergün teşekkür etmemiz gerekir. Hiç bir sorun da şiddetle çözülemez. Amaçları […]
Gündem - 30 Mart 2022 17:53 A A
Kırşehir’de Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan üzücü olayda sağlık çalışanlarımıza hasta yakınları tarafından uygulanan şiddet bizleri derinden üzmüştür.
Hastalarını kaybeden vatandaşlarımızın yaşadığı üzüntüleri anlayabiliyoruz ancak hiçbir canlı şiddeti hak etmez, özelliklede bizler için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza bırakın şiddet uygulamayı hergün teşekkür etmemiz gerekir.
Hiç bir sorun da şiddetle çözülemez. Amaçları insanları kaybettikleri sağlıklarına kavuşturmak gibi son derece kutsal bir mesleğin erbabı olan sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet aslında toplumsal kayıptan başka bir şey değildir.
Sağlık çalışanlarına görevlerini daha iyi bir şekilde yapmaları yapabilmeleri için can güvenliklerinin sağlanması gerekmektedir.
?SAĞLIK SORUNUNUZ ASLA ŞİDDETLE ÇÖZÜLMEZ.
?SAĞLIKTA ŞİDDET OLMASIN KALPLER KIRILMASIN!
Gülay Baltalık
Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı
Bu haber 974 kez okundu.
Gündem - 17:53 A A
BENZER HABERLER