NECMETTİN ERKAN, KIRŞEHİR’DE VEKİL GİBİ KARŞILANDI

Esnaf, Sanatkar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Kırşehir’de bir dizi ziyaret ve istişare gerçekleştirdi. Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, bugün sabah ilk ziyaretini Vali Mete Buhara’ya gerçekleştirdi. Ardından TSO’da düzenlenen ‘ KOOPERATİFÇİLİK’ konulu bilgilendirme toplantısına katılan Erkan, toplantıda Kırşehirli girişimci hanımefendilere bilgi verdi, onları dinledi. Erkan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa […]
Gündem - 25 Ocak 2023 17:03 A A
Esnaf, Sanatkar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Kırşehir’de bir dizi ziyaret ve istişare gerçekleştirdi.
Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, bugün sabah ilk ziyaretini Vali Mete Buhara’ya gerçekleştirdi. Ardından TSO’da düzenlenen ‘ KOOPERATİFÇİLİK’ konulu bilgilendirme toplantısına katılan Erkan, toplantıda Kırşehirli girişimci hanımefendilere bilgi verdi, onları dinledi. Erkan, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Erbil İlker Erdal, Ali Ardıç, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Şanal, Abdullah Altuntaş ve Uğur Büyükşahin ile görüşerek, istişare yaptı.
ERKAN, ÖZTÜRK BAŞKAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Ziyaretinde Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sinan Purcu ile de görüşüp istişareler yapan Erkan, daha sonra Kırşehir ESOB Başkanı Bahamettin Öztürk’e Hayırlı Olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Öztürk, ziyaretinde dolayı Erkan’a teşekkür ederek, ” Esnafımızın yanında her zaman olan Kıymetli Genel Müdürümüze teşekkür ediyoruz. Her zaman her yerde yanında olacağız ” dedi.
TSO ÜYELERİNE YÖNELİK BAKANLIK UZMANI MELİKE DAVASLI TARAFINDAN KOOPERATİFÇİLİK EĞİTİMİ VERİLDİ
TSO’nun 2023 yılı üye eğitim planı kapsamında üyelerimize yönelik Kooperatifçilik eğitimi düzenlendi.
Üyelerin katılımıyla gerçekleşen eğitimin açılış konuşması, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erbil İlker Erdal tarafından yapıldı.
Eğitim, Ticaret Bakanlığı Uzmanı Melike Davaslı Okçu tarafından verildi.
Eğitimde, kooperatifçilik bilincinin oluşturulması, kooperatifçilik tanım, ilke ve değerleri ve koperatifçiliğin tarihi gelişim süreci, kooperatiflerin diğer şirketler, dernekler ve Vakıflardan farklılıkları, yönetim kurulu üyeliği, üyelik şartları ve bağdaşmayan görevler vb. konularda üyelere eğitim verildi.
Soru cevap bölümünün ardından eğitim sona erdi. TSO Başkanı Yılmaz tarafından Erkan’a ziyaret anısına plaket verildi.
Bu haber 242 kez okundu.
Gündem - 17:03 A A
BENZER HABERLER