MUSTAFA KENDİRLİ KÖY MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2020/01/81786503_553406541923702_6112634903487053824_n.cropped.830x400.jpg)
Kirşehir Millet vekili Mustafa KENDİRLİ Mucur’da köy muhtarları ile bir araya gelerek, eksikleri ve sorunları hakkında istişarede bulundu. Alacağımız kararlarda daima işbirliği içersinde olma hassasiyeti taşıyoruz.
Biz birlikte daha güçlü daha güzeliz.Toplantıya Mucur Belediye Başkanı ATILGAN YILMAZ,Mucur Akparti İlce Başkanı,OĞUZHAN GÜNDÜZ,İl genel MECLİS üyesi Başkanı HACI ÖMER SEYFİ,Mucur Akparti İl genel Meclis Üyesi ISMET KÖKSAL,katıldı sorunlar dinlendi ve yapılması gereken kararlar neyse onu yapacağız,Akpartinin herzamanki gibi sloganı durmak yok yola devam,Mucura çok güzel hizmetler gelecek onunda şimdiden müjdesini vereyim sayın başkanımızda burda ATILGAN YILMAZ’DA Millet vekili Mustafa KENDİRLİĞE teşekkür etti, Mucur Hepimizin dedi Makamlar gelip geçicidir,Bu varız yarın bakmışsınki yokuz,birer eser bırakırşak ne bize.
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ