MUSTAFA KENDİRLİ KÖY MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Kirşehir Millet vekili Mustafa KENDİRLİ Mucur’da köy muhtarları ile bir araya gelerek, eksikleri ve sorunları hakkında istişarede bulundu. Alacağımız kararlarda daima işbirliği içersinde olma hassasiyeti taşıyoruz. Biz birlikte daha güçlü daha güzeliz.Toplantıya Mucur Belediye Başkanı ATILGAN YILMAZ,Mucur Akparti İlce Başkanı,OĞUZHAN GÜNDÜZ,İl genel MECLİS üyesi Başkanı HACI ÖMER SEYFİ,Mucur Akparti İl genel Meclis Üyesi ISMET KÖKSAL,katıldı […]
Gündem - 8 Ocak 2020 14:09 A A

Kirşehir Millet vekili Mustafa KENDİRLİ Mucur’da köy muhtarları ile bir araya gelerek, eksikleri ve sorunları hakkında istişarede bulundu. Alacağımız kararlarda daima işbirliği içersinde olma hassasiyeti taşıyoruz.
Biz birlikte daha güçlü daha güzeliz.Toplantıya Mucur Belediye Başkanı ATILGAN YILMAZ,Mucur Akparti İlce Başkanı,OĞUZHAN GÜNDÜZ,İl genel MECLİS üyesi Başkanı HACI ÖMER SEYFİ,Mucur Akparti İl genel Meclis Üyesi ISMET KÖKSAL,katıldı sorunlar dinlendi ve yapılması gereken kararlar neyse onu yapacağız,Akpartinin herzamanki gibi sloganı durmak yok yola devam,Mucura çok güzel hizmetler gelecek onunda şimdiden müjdesini vereyim sayın başkanımızda burda ATILGAN YILMAZ’DA Millet vekili Mustafa KENDİRLİĞE teşekkür etti, Mucur Hepimizin dedi Makamlar gelip geçicidir,Bu varız yarın bakmışsınki yokuz,birer eser bırakırşak ne bize.

Bu haber 518 kez okundu.
Gündem - 14:09 A A
BENZER HABERLER