MUCUR’A TALİH KUŞU
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/09/3232435BV.cropped.830x400.jpg)
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ DEDİLER,
ATILGAN YILMAZ’DAN AÇIKLAMA ANKARA’YA GİDEN HİÇ BİR HİZMET DOSYASI GERİ DÖNMÜYOR,ÖNCELİKLE MUCUR HALKI ADINA SAYIN VEKİLLERİMİZE AK PARTİ İL PARTİ TEŞKİLATIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM,
MUCUR TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINA İMZA ATIYOR, ŞEHİR TAMAMEN SİL BAŞTAN HİZMET ALIYOR RAKAM 220.TRİLYON AK PARTİ MİLLET VEKİLİ HACI TURAN BEYE MUCURLU ANKARA MİLLET VEKİLİ KENDİSİ, YİNE MUSTAFA KENDİRLİ BEYE AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLET VEKİLİ, MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ İLE BİRLİKTE GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR DEDİLER.
Bu haber 344 kez okundu. BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ