Milli Savunma Bakanlığı Paylaştı! 2 Terörist Havaya Uçuruldu

Milli Savunma Bakanlığı 2 teröristin havaya uçurulduğu anın videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüleri izleyen vatandaşlar videoyu yorum ve beğeni yağmuruna tuttular. Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyi Haftanin bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı teröristin hava harekâtıyla patlatıldığını açıkladı. Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, ‘Kararlılıkla sürdürdüğümüz Pençe Kaplan Operasyonu neticesinde, Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde tespit edilen 2 […]
Gündem - 12 Temmuz 2020 16:11 A A

Milli Savunma Bakanlığı 2 teröristin havaya uçurulduğu anın videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüleri izleyen vatandaşlar videoyu yorum ve beğeni yağmuruna tuttular.

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyi Haftanin bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı teröristin hava harekâtıyla patlatıldığını açıkladı. Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, ‘Kararlılıkla sürdürdüğümüz Pençe Kaplan Operasyonu neticesinde, Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist icra edilen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Terör örgütünün tüm inleri başlarına yıkılacak.’ denildi. Video yayınlanmasından kısa bir süre sonra en çok paylaşılan ve beğenilenler arasına girdi.

Bu haber 470 kez okundu.
Gündem - 16:11 A A
BENZER HABERLER