MHP’den Teşkilatlara Kritik Yeni Genelge

MHP’den Teşkilatlara Kritik yeni Genelge MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya üzerinden Teşkilata Genelge yayınladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye’de sosyal medya konusunda kanuni düzenleme yapılıncaya kadar hesaplarını askıya aldığını söylemesinden sonra sosyal medya üzerinden Teşkilatlara Genelge yayınlayarak, kanuni düzenleme yapılıncaya kadar sosyal […]
Gündem - 3 Temmuz 2020 07:44 A A

MHP’den Teşkilatlara Kritik yeni Genelge
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya üzerinden Teşkilata Genelge yayınladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye’de sosyal medya konusunda kanuni düzenleme yapılıncaya kadar hesaplarını askıya aldığını söylemesinden sonra sosyal medya üzerinden Teşkilatlara Genelge yayınlayarak, kanuni düzenleme yapılıncaya kadar sosyal medya hesaplarının askıya alındığını duyurdu.

LİDER BAHÇELİ AÇIKLAMA YAPINCAYA KADAR ASKIYA ALIYORUZ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medya üzerinden yayınladığı Genelge’de, ”Liderimizin Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medya ile ilgili kararına ve tepkisine binaen bütün hesaplarımızı askıya alıyoruz. Müfteriler, münafıklar, müptezeller, sosyal medyadan temizlenip konuyla ilgili kanuni düzenleme yapılasıya kadar ve Lider Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden açıklama yapıncaya kadar hesaplarımızı askıya alıyoruz.

Bu haber 465 kez okundu.
Gündem - 07:44 A A
BENZER HABERLER