İLÇEMİZ SICAK ASFALTLA TANIŞTI

ÇALIŞAN’A KİM NEDER. AKPINAR BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ TURGUT KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU’NA DESTEĞİ VE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ. Pırıl Pırıl Bir Akpınar oluyor Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ilçemizin cadde ve sokakları her yer tek tek asfalt olacak dedi, Akpınar İlçe merkezinde bir süre önce başlayan alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarına geçildi. […]
Akpınar - 15 Eylül 2023 11:33 A A
ÇALIŞAN’A KİM NEDER.
AKPINAR BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ TURGUT KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN EKİCİOĞLU’NA DESTEĞİ VE KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.
Pırıl Pırıl Bir Akpınar oluyor Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ilçemizin cadde ve sokakları her yer tek tek asfalt olacak dedi,
Akpınar İlçe merkezinde bir süre önce başlayan alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarına geçildi.
Şehir merkezinin birçok yerinde sıcak asfaltlama gerçekleştirildi.
Yapımı tamamlanan caddelerde yol çizgileri çekildi.Çalışmaların ardından Akpınar İlçe Merkezi modern bir görüntüye kavuştu.
Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, desteklerinden ötürü Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür etti.
”İLÇEMİZ SICAK ASFALTLA TANIŞTI”
Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, ”İlçemiz sıcak asfalt ile tanıştı. Belediyemiz, grup köy yoluna (Cabir Köremezli Bulvarı Sadi Erdem Caddesi ) sıcak asfalt çalışması yaptı. Halkımızın refahı ve ilçemizin standartlarını yükseltmek adına yaptığımız sıcak asfalta yol çizgisi trafik kurallarına uygun bir şekilde uygulanarak tamamlandı.
Desteği için Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’na ve Kırşehir Belediyesi çalışanlarına gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
Bu haber 86 kez okundu.
Akpınar - 11:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.