EKİCİOĞLU’NDAN KENDİRLİ’YE YANIT GECİKMEDİ

Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, AK Parti milletvekili Mustafa Kendirli’nin belediye hakkında ki açıklamalarına CHP’de düzenlenen basın toplantısı ile yanıt verdi. KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, AK Parti milletvekili Mustafa Kendirli’nin belediye hakkında ki açıklamalarına CHP’de düzenlenen basın toplantısı ile yanıt verdi. CHP’de düzenlenen basın açıklamasına; Belediye Başkanı Ekicioğlu, CHP Milletvekili Metin […]
Gündem - 8 Ocak 2020 17:30 A A

Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, AK Parti milletvekili Mustafa Kendirli’nin belediye hakkında ki açıklamalarına CHP’de düzenlenen basın toplantısı ile yanıt verdi.
KIRŞEHİR (İHA) – Kırşehir Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, AK Parti milletvekili Mustafa Kendirli’nin belediye hakkında ki açıklamalarına CHP’de düzenlenen basın toplantısı ile yanıt verdi.

CHP’de düzenlenen basın açıklamasına; Belediye Başkanı Ekicioğlu, CHP Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Baran Genç, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen katıldı.İl Başkanı Baran Genç, AK Parti yöneticilerinin ithamlarını basından üzülerek takip ettiklerini söyledi.

Genç, “Sağlık hizmetleri ne zaman yeterli hale getirecek? Tabiat Parkı belediye yerine nasıl pastaneciye verildi? Valilik binası olması gereken alan neden başka bir kuruma veriliyor? Çevre yolu ne durumda?” diye sordu.Milletvekili Metin İlhan, “Yapılan güzel her şeyi bizler alkışlıyoruz. Fakat belediyede aynı soy addan 8 akraba çalışan var. CHP’li belediyede işçi kıyımı var diyorlar ama AK Parti’nin aldığı ilçe belediyelerinde de sözleşmeler yenilenmiyor. CHP’li belediyelerde kıyım var ama AK Parti’nin aldığı yerlerde yok deniyor. Kırşehir halkının desteği ile Selehattin Ekicioğlu’na belediye verildi. Biz, sokağı da çok iyi biliyor ve görüyoruz. Türkiye genelinde CHP’li belediyeler üzerinde baskılar var. Baskılar ve yıldırmalarla bir şey yapılamaz. Sorun Kırşehir’se gelin hep birlikte Tabiat Parkını kurtaralım. Çevre Yolu sorununu çözelim. Kamu kuruşları yöneticileri dahil herkes Kırşehir menfaatine

 

Bu haber 540 kez okundu.
Gündem - 17:30 A A
BENZER HABERLER