DEVLET BAHÇELİ’Yİ ANLAMAK YÜREK İŞİDİR…

Ne vatandan, ne millet sevdasından, ne davadan, ne bayraktan, ne özgürlüğümüzden, ne MHP’den, ne de Lider Devlet Bahçeli’den vazgeçeriz! Bizi sevenlerin ve sevdiklerimizin gönüllerindeki taht yeter bize! Hiç bir dönem hiç bir şart altında Harekete ve Liderine hareket çektirmeyiz, hakaret ettirmeyiz. Lider Devlet Bahçeli’ye itimat esastır, şüphe ise sıfırdır. Biline! Herkes haddini bilsin, herkes çizmeyi […]
Güncel - 2 Nisan 2023 22:10 A A
Ne vatandan, ne millet sevdasından, ne davadan, ne bayraktan, ne özgürlüğümüzden, ne MHP’den, ne de Lider Devlet Bahçeli’den vazgeçeriz! Bizi sevenlerin ve sevdiklerimizin gönüllerindeki taht yeter bize!
Hiç bir dönem hiç bir şart altında Harekete ve Liderine hareket çektirmeyiz, hakaret ettirmeyiz. Lider Devlet Bahçeli’ye itimat esastır, şüphe ise sıfırdır. Biline! Herkes haddini bilsin, herkes çizmeyi aşmasın, herkes akıllı olsun. Bizden söylemesi.
Vatanı sevmek aşktır, sevdadır, imandır. İşte bu hasletleri taşıyan lider Devlet Bahçel ve MHP’dir. Allah nasip etsin adalet yerini bulsun. Çünkü Türkiye’nin buna ihtiyacı var.
Fırtınalı denizde, gemide kaç kişinin olduğu değil, kaptanın kim olduğu önemlidir. Ya DEVLET Başa Ya Kuzgun Leşe!
Lider Devlet Bahçeli’yi millet çağırıyor, tarih çağırıyor, ecdat çağırıyor, şüheda çağırıyor, Türklük çağırıyor; peki kıblesi belli olmayanlar sizleri kimler çağıracak? Siz ancak uşaklık edersiniz!…
Lider Devlet Bahçeli’ye karşı çeşitli maskeler takanlar iflah olmaz. Çünkü bu tipler hep şeytan gibi hareket etmişlerdir. Bu soytarılara Allah müsade eder mi? Müsade etmez! Bunlar çıkarları için herşeyi yaparlar ve hatta babalarını bile satarlar.
Ne yaparsanız yapın Lider Devlet Bahçeli’ye gücünüz yemeyecektir!.. Çünkü MHP ve Ülkücü camiaya Liderinin yanındadır.
Milliyetçi Hareketin yürüyüşü 54 yıldır aynı imanla, aynı inançla sürüyor… Onun için diyoruz ki; Lider Devlet Bahçeli’ye sahip çıkmak, Türkiye’ye sahip çıkmaktır.
MHP Nedir? MHP, karanlıkların içinde bir ışık, siyahların arasında beyaz bir yürüyüşün simgesidir…
MHP, kirlenmiş siyasetçilerin arasında temizliğin ve onurlu siyasi mücadelenin simgesidir…
MHP, dalgalı denizlerde ”Türk-Türkiye”gemisinin en emin sığınağıdır…
MHP her zaman olduğu gibi, ülkesine, milletine, devletine, bayrağına sahip çıkıyor ve bunun için ne gerekiyorsa onu yapıyor. Başkaları küçük siyasi hesapları için ülkenin mahvolmasına rıza gösterebilirler.
Bazıları, kendilerine alan açmak için fitne ve fesat çıkarıp, ülkücü ve milliyetçilerin aklıyla alay edebilirler…
Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin amacı da, hedefi de bu vatana sahip çıkmak, bu devleti yüceltmek, bu milleti yükseltmektir.
Bilge Lider Devlet Bahçeli’yi anlamak yürek işidir. Ülke değerlerinin siyasetinde üzerinde olduğunuda anlamak ve anlatmaya çalışmak, bilgelik ruhuyla yaşayan, hisseden, gören, bilgeliğin günümüz de ki vücud bulmuş hali, Lider Devlet Bahçeli’dir.
Ülke menfaatlerini şahsi menfaatlerinin üzerinde tutmak, Davaya adanmışlık ve kendisini feda etmek ruhunu aşılamak, Büyük Türk Milletinin gözdesi haline gelen Lider Devlet Bahçeli’nin eseridir.
Kimse boşuna heveslenmesin, boşuna hesap yapmasın. Türk milleti her şeyin farkındadır. 14 Mayısta yapılacak Milletvekili seçimlerinde MHP TBMM’ne güçlü bir şekilde girecek olup, sandıkları patlatacak, Edirne’den Milletvekili çıkaracaktır!
Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı
Bu haber 557 kez okundu.
Güncel - 22:10 A A
BENZER HABERLER