Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Helikopter Kazası Şehitlerine Taziye

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere kalkan askeri helikopterin düşmesi sonucu Şehit olan Kahraman Askerler için taziyelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diledi. Erdoğan, sosyal medya hesaplarından şu mesajı paylaştı: “Bingöl’den Tatvan’a gitmekte olan askeri helikopterin Bitlis’te […]
Gündem - 5 Mart 2021 13:12 A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere kalkan askeri helikopterin düşmesi sonucu Şehit olan Kahraman Askerler için taziyelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl’den Tatvan’a gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diledi.

Erdoğan, sosyal medya hesaplarından şu mesajı paylaştı:

“Bingöl’den Tatvan’a gitmekte olan askeri helikopterin Bitlis’te elim bir kazaya uğrayarak düşmesi sonucu 11 vatan evladımız şehit oldu. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Kederli ailelerinin ve aziz milletimizin başı sağolsun.”

Bu haber 453 kez okundu.
Gündem - 13:12 A A
BENZER HABERLER