ATILGAN YILMAZ MİLLET VEKİLLERİ VE MUCURLU İŞ ADAMLARI İLE ÜRGÜPTE BİR ARAYA GELDİ

ÂTILGAN YILMAZ MUCURUMUZ TÜRKİYENİN EN GÜZEL GELİŞEN İLÇELERİNDEN BİRİSİ OLACAK DEDİ. BİZİM MİLLET VEKİLLERİMİZ VE MUCURLU İŞ ADAMLARIMIZ VAR .HEPSİNE AYRI AYRI MUCURUMUZ HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM BİRLİK VE BERABERLİK VAR, ÇOK BÜYÜK BİR FIRSAT BUNU EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELİYİZ İLLAKİ BİRİLERİ RAHATSIZ OLACAK ONLAR RAHATSIZ OLACAK BİZLER ÇALIŞACAĞIZ, -MUCUR’UN GELİŞİP BÜYÜMESİ İÇİN TARİHİNDE İLK […]
Güncel - 14 Şubat 2022 10:29 A A
ÂTILGAN YILMAZ MUCURUMUZ TÜRKİYENİN EN GÜZEL GELİŞEN İLÇELERİNDEN BİRİSİ OLACAK DEDİ.
BİZİM MİLLET VEKİLLERİMİZ VE MUCURLU İŞ ADAMLARIMIZ VAR .HEPSİNE AYRI AYRI MUCURUMUZ HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM BİRLİK VE BERABERLİK VAR, ÇOK BÜYÜK BİR FIRSAT BUNU EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELİYİZ İLLAKİ BİRİLERİ RAHATSIZ OLACAK ONLAR RAHATSIZ OLACAK BİZLER ÇALIŞACAĞIZ,
-MUCUR’UN GELİŞİP BÜYÜMESİ İÇİN TARİHİNDE İLK DEFA BÖYLE BİR PROGRAM DÜZENLEDİ
-MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ’IN EV SAHİPİLİĞİNDE SİYASİLER VE İŞ ADAMLARININ KATILDIĞI 2 GÜNLÜK TOPLANTIDA; KIRŞEHİR’İN EN GÜZEL İLÇESİ OLAN MUCUR İLE İLGİLİ KONULAR ELE ALINDI
Mucurlu İş Adamları, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Ankara Milletvekili Mucur’un evladı Hacı Turan; Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz’ın ev sahipliğinde, 2 günlük toplantı programı düzenlendi.
Kapadokya UTOPIA Otel’de 2 gün süren Mucur için düzenlenen toplantıya siyasiler ve iş adamları katıldı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Mucur tarihinde ilk defa böyle bir organizasyonun yapıldığını söyledi.
Başkan Yılmaz, “Güzel Mucurumuzun gelişip değişmesi için hükümet yatırımlarının yanı sıra bizde neler yapabiliriz diye düşündük. Bunun içinde ilçemizde ekonomiye yön veren iş adamlarını ve ilçemize yatırım anlamında destek olan Sayın AK Parti Milletvekilleri Mustafa Kendirli ve Hacı Turan’ı bir araya getirmek istedik. Bu davetimize herkes olumlu yanıt verdi ve Kapadokya’da toplantı düzenlemek için gerekli çalışmaları yaptık.”
MUCUR’UN GELECEĞİ OLAN BU TOPLANTI ÇOK VERİMLİ GEÇTİ
Belediye Başkanı Yılmaz, “İlçemizin ekonomik anlamında gelişmesi için iş adamlarımız ve siyasilerimiz bir araya getirdik. Çok verimli geçen toplantımızın ardından ilçemize neler yapılabilir konularında görüş alışverişinde bulunduk.
Aldığımız kararlarla Mucur Allah’ın izniyle çok güzel ve hak ettiği yere gelecek. Yeni yatırımlar, gelişen Mucur ile Türkiye’de söz sahibi olan bir ilçe durumuna gelmeyi hedefliyoruz. Toplantıya katılan Ankara Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan, Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ve Mucurlu iş adamlarımıza teşekkür ediyorum.
Bu haber 223 kez okundu.
Güncel - 10:29 A A
BENZER HABERLER