AK Parti Kırşehir Heyeti, Yangında İş Yeri Zarar Gören Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ve AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Kuşdilli Mahallesi’ndeki Dedeli İş Hanı’nda çıkan yangının ardından iş yerleri zarar gören esnafları ziyaret etti. Aralarında terzi, yüncü, ambar, yorgancı, berber ve anahtarcıların da olduğu 9 iş yerinin kullanılamaz hale geldiği yangın da […]
Gündem - 31 Temmuz 2023 14:07 A A
AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ve AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Kuşdilli Mahallesi’ndeki Dedeli İş Hanı’nda çıkan yangının ardından iş yerleri zarar gören esnafları ziyaret etti.
Aralarında terzi, yüncü, ambar, yorgancı, berber ve anahtarcıların da olduğu 9 iş yerinin kullanılamaz hale geldiği yangın da dükkanlar da inceleme yapan AK Parti heyeti, esnafın talep ve görüşlerini aldı.
İl Başkanı Ünsal “Çıkan yangından dolayı çok üzgünüz. Hemşehrilerimizin canına zarar gelmemesi en büyük tesellimiz. Rabbim beterlerinden korusun. Esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.
Geçmiş olsun temennilerini ileten Milletvekili Erkan, kısa süre de yangının nasıl çıktığının belirleneceğini ve esnafın her zaman yanında olacaklarını, yaralarını da sarmak için el ele vereceklerini söyledi.
AK Parti Heyeti, yangında kullanılmaz hale gelen iş yerleri için esnafa destek ve yaraları saramaya yardımcı olacaklarını ifade etti.
Bu haber 322 kez okundu.
Gündem - 14:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.