Didem Arslan, Canlı Yayında Koronavirüs Hattını Aradı

Didem Arslan, canlı yayında koronavirüs hattını aradı: Sistem, ‘En yakın sağlık kuruluşuna başvurun’ dedi ve kapattı. Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğünde ekrana gelen Türkiye’nin Nabzı programında ilginç anlar yaşandı. Korona virüs danışma hattı olarak bilinen Alo 184’ü arayan Yılmaz, beklemediği bir durum ile karşılaştı. Dünyayı etkisi altına alan korona virüs, Türkiye’ye de sıçradıktan sonra 2 […]
Gündem - 19 Mart 2020 14:05 A A

Didem Arslan, canlı yayında koronavirüs hattını aradı: Sistem, ‘En yakın sağlık kuruluşuna başvurun’ dedi ve kapattı.

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğünde ekrana gelen Türkiye’nin Nabzı programında ilginç anlar yaşandı. Korona virüs danışma hattı olarak bilinen Alo 184’ü arayan Yılmaz, beklemediği bir durum ile karşılaştı.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs, Türkiye’ye de sıçradıktan sonra 2 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden oldu.

Didem Arslan Yılmaz’ın moderetörlüğünde ekrana gelen Türkiye’nin Nabzı önceki gün Korona virüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Arzu Topeli İskit, Gazeteci İsmail Saymaz ve Prof. Dr. İlyas Dökmetaş gibi isimlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Haber Türk sunucusu Didem Arslan Yılmaz, Koronavirüs danışma hattı olarak tayin edilen ALO 184’ü canlı yayında aradığında “En yakın sağlık kuruluşuna başvurmalısınız” cevabı ile karşılaştı.

Haber Türk’te Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğünü yaptığı Türkiye’nin Nabzı programında Koronavirüs şüphesi olan hastaların ne yapması gerektiği ele alındı.

Arslan, ALO 184’ü canlı yayında test etmek amacıyla aradı. Telesekretere bağlanan Arslan, “Aramanız Koronavirüs hastalığı ile ilgili mi? Kendinizde ya da yakınınızda hastalık belirtisi olduğunu düşünüyor musunuz? Ateşiniz var mı? Nefes alıp verme zorluğunuz var mı?” sorularının tümüne “Evet” yanıtını verdi.

Soruların ardından telesekreter, “Vakit kaybetmeden en yakın sağlık kurumuna başvurmalısınız” diyerek Arslan’ı hattan düşürdü.

Bu haber 518 kez okundu.
Gündem - 14:05 A A
BENZER HABERLER