ZAFER SATILMIŞ ANKARA’DA, MUCUR’DA IŞIK ŞİMŞEK ADAY OLDU

ZAFER SATILMIŞ ANKARA’DA, MUCUR’DA IŞIK ŞİMŞEK ADAY OLDU İl Başkanı Zafer Satılmış İYİ Parti Grup Toplantısı’na Katıldı! İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, İYİ Parti’nin 24 Ocak 2024 Çarşamba Günü gerçekleştirdiği Grup Toplantısı’na katılarak Meral Akşener’e zorlu Kırşehir mitingindeki konuşma yaptığı anı içeren bir tablo hediye etti. Kırşehir’deki bazı seçim bölgelerinden aday gösterilen isimlerin […]
Güncel - 24 Ocak 2024 17:02 A A
ZAFER SATILMIŞ ANKARA’DA,
MUCUR’DA IŞIK ŞİMŞEK ADAY OLDU
İl Başkanı Zafer Satılmış İYİ Parti Grup Toplantısı’na Katıldı!
İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış, İYİ Parti’nin 24 Ocak 2024 Çarşamba Günü gerçekleştirdiği Grup Toplantısı’na katılarak Meral Akşener’e zorlu Kırşehir mitingindeki konuşma yaptığı anı içeren bir tablo hediye etti. Kırşehir’deki bazı seçim bölgelerinden aday gösterilen isimlerin de açıklandığı, coşkulu ve zaman zaman eğlenceli anların yaşandığı Grup Toplantısı sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Satılmış şunları söyledi:
“Her şeyin başladığı, tüm engellemelere rağmen işaret fişeğinin atıldığı, İYİ Parti Güneşi’nin Türkiye’ye yayıldığı o gün…
Bugün partimizin grup toplantısına katıldık ve İYİ Partimizin coşkusunu bir kez daha gördük. Sayın Genel Başkanımızın Kırşehir mitingindeki engelleri aşarak, halkının yoğun ilgisiyle hitaplarını gerçekleştirdiği o anın fotoğrafını hediye ettik. Genel Başkanımız ve tüm Türkiye’de hediyemizle o günü bir kez daha hatırladı.
Grup toplantımızda, Sayın Genel Başkanımızın güzel ve başarı temennileri ile İYİ Partimizin Belediye Başkan adayları Mucur’da Işık Şimşek, Çiçekdağı’nda Erhan Şahin, Köseli’de Sabri Eraslan ve Kurancılı’da Cafer Atasoy’u açıkladık. Hepsine başarılar diliyorum…”
Bu haber 120 kez okundu.
Güncel - 17:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.