VELİ BÖKE MUCURDAKİ YAPILAN YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ

ATILGAN YILMAZ’BAŞKANI TEBRİK EDİYORUM. AK PARTİ GENEL MERKEZ YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AVUKAT VELİ BÖKE MUCURDAKİ YAPILAN YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ. VE HAYRAN KALDI SABAH SAATLERİNDE ÖNCE MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ’MAKAMINDA VE ZİYARET EDİP İLÇEYİ GEZDİ, MUCUR BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRÜ MEHMET YİĞİT,FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ ERKAN YILMAZ EŞLİK ETTİ, BAŞKAN BÖKE ATILGAN YILMAZ’BİR KEZ […]
Güncel - 27 Aralık 2021 14:24 A A
ATILGAN YILMAZ’BAŞKANI
TEBRİK EDİYORUM.
AK PARTİ GENEL MERKEZ YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AVUKAT VELİ BÖKE MUCURDAKİ YAPILAN YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ.
VE HAYRAN KALDI SABAH SAATLERİNDE ÖNCE MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ’MAKAMINDA VE ZİYARET EDİP İLÇEYİ GEZDİ, MUCUR BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRÜ MEHMET YİĞİT,FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ ERKAN YILMAZ EŞLİK ETTİ, BAŞKAN BÖKE ATILGAN YILMAZ’BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM DEDİ BİZLERİ ANKARADA BİR SAAT OLSUN BOŞ BIRAKMIYOR MUCUR DİYOR BAŞKA BİR ŞEY DEMİYOR,YENİ YAPILACAK YÜRÜYÜŞ YOLUNDA İNCELEME YAPTI, BİZLER TÜRKİYEYİ GEZİYORUZ TEK TEK GENEL MERKEZE BİLGİ VERİYORUZ,HİZMET AŞIĞIYIZ BU FEYZİDE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN ALDIK RABBİM İNŞALLAH BİZLERİ MAHCUP ETMEZ DEDİ DAHA SONRA İLÇEDEN AYRILDI.
MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ SAYIN GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZA ZİYARETLERİ İLÇEM MUCUR HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN.
Bu haber 615 kez okundu.
Güncel - 14:24 A A
BENZER HABERLER