ULUSALCI TÜRK MİLLİYETÇİSİ ASLAN BEYHAN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ULUSALCI TÜRK MİLLİYETÇİSİ ASLAN BEYHAN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA RESMEN DESTEK VERDİ. Eğitim camiasının tanınan isimlerinden CHP’li Aslan Beyhan Kırşehir’den milletvekili aday adaylığını açıkladı. Basın açıklamasında açık bir şekilde Cumhurbaşkanı adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini bekirten Beyhan şu ifadeleri kullandı: “Gelmekte olan Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU ile mümkündür. Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Genel Başkanımız […]
Güncel - 5 Ekim 2022 10:06 A A
ULUSALCI TÜRK MİLLİYETÇİSİ
ASLAN BEYHAN
MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA RESMEN DESTEK VERDİ.
Eğitim camiasının tanınan isimlerinden CHP’li Aslan Beyhan Kırşehir’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Basın açıklamasında açık bir şekilde Cumhurbaşkanı adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini bekirten Beyhan şu ifadeleri kullandı:
“Gelmekte olan Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU ile mümkündür.
Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmalıdır.
Milletimizin içinde bulunduğu durumu karanlıktan aydınlığa ulaştıracak mücadeleci lider Kemal Kılıçdaroğludur. Topluma güven vererek Millet İttifakının mimarı olmuş ,kucaklayıcı, anlayışlı ,hakkaniyetli biri olarak ittifakı bugünlere taşımış , birçok belediyenin kazanılmasını sağlamış ve başarılı çalışmalara imza atmıştır .
Cumhuriyet Halk partisinin ilke ve hedeflerinden asla sapmayarak başta Millet İttifakının bileşenlerini taraflı tarafsız tüm yurttaşların takdirini toplamış ,helalleşme konusunda samimi adımlar atmıştır.Aydınlık Türkiye için gerekli olan Güçlendirilmiş Parlementer sisteme geçiş çalışmalarıyla halka ümit vermiştir. Bütün bu saydığımız birçok nedenden dolayı Devlette ve Cumhuriyette devamlılık ilkesini hedef edinmiş , güzel günlerin geleceğine inanmış halk adamı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu adayımız ve cumhurbaşkanımız olmalıdır .
Son zamanlarda Kırşehir kamuoyunda sıklıkla Aslan BEYHAN’IN CHP milletvekili aday adaylığı konuşulmaktadır .
Partidaşlarımın, yol arkadaşlarımın ve yakın çevremin önümüzdeki zorlu süreçte bu görevi üstlenmemi ve sorumluluk almamı istedikleri doğrudur. Haksız da sayılmazlar. Akp’nin enkazı ile karşı karşıyayız. Bu enkazdan memleketimizi ve halkımızı Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde aydınlık yarınlara ulaştırmak için görev almamı istemelerini anlayışla karşılıyorum .
Ben de partim adına hiçbir sorumluluktan kaçmadan verilecek her görevi şeref duyarak layıkıyla yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın . Bu yüzden milletvekilliği aday adaylığına hazır olduğumu belirtmek isterim. Kamuoyuna saygı ile duyurulur .
ASLAN BEYHAN
EĞİTİMCİ
Bu haber 391 kez okundu.
Güncel - 10:06 A A
BENZER HABERLER