ÜLKÜCÜNÜN YERİ MHP’DİR

Rus Edebiyat Yazarı Tolstay’ın şu anlamlı sözleri ile yazıma başlamak istiyorum: “Varlığı birşey kazandırmayan insanların, yokluğu hiçbir şey kayıp ettirmez. İnsanın gerçek yüzü sıçrayışta değil, sarsılmaz duruştadır.” Siz ve sizin gibileri; MHP ve Ülkücü camia biryerlere getirecek, oy verecek, emek sarf edecek, koşacak, terleyecek, mücadele edecek, sırtında taşıyacak… İstediğiniz hedefi yakaladıktan sonra… Şerefsizce, alçakça Ülkücüleri […]
Güncel - 13 Ağustos 2023 16:38 A A
Rus Edebiyat Yazarı Tolstay’ın şu anlamlı sözleri ile yazıma başlamak istiyorum: “Varlığı birşey kazandırmayan insanların, yokluğu hiçbir şey kayıp ettirmez. İnsanın gerçek yüzü sıçrayışta değil, sarsılmaz duruştadır.”
Siz ve sizin gibileri; MHP ve Ülkücü camia biryerlere getirecek, oy verecek, emek sarf edecek, koşacak, terleyecek, mücadele edecek, sırtında taşıyacak… İstediğiniz hedefi yakaladıktan sonra… Şerefsizce, alçakça Ülkücüleri arkadan hançerleyip defolup gideceksiniz öyle mi?
Ölüm var diye her yapılanı da unutacak değiliz. Günü, zamanı, saati geldiğinde… Mertle helalleşilir… Namertle hesaplaşılırırız. Unutulmasın ki, kahpelikler, şerefsizlikler hiç kimsenin yanına kar kalmayacaktır.
Düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışı alçaklıktan, kahpelikten, şerefsizlikten başka bir şey değildir. Dostluk kadar düşmanlık da onur ister. Unutulmasın ki, siz ve sizin gibiler… Bu davaya yaptığınız kötülüklerin bedelini er-geç mislisiyle ödüyeceksiniz!…
“Ülkücünün Yeri MHP’dir” Ülkücüyüm diyen herkes yerini yurdunu yuvasını bilir. Ne davasını nede ülküdaşlarını satmazlar, çelik gibidir eğilmez bükülmezler. Bozkurt tavırları vardır ki Dünyaya bedeldir. Satanları, kaçanları, hiyanet edenleri!… Ülkücüler öyle bir eğip bükecekler ki; hayatlarının en büyük hatırası olacaktır.
Korktuğunuz kadar cesaretiniz, cesaretiniz kadar gücünüz ve gücünüz kadar olgunluğunuz olsun. İnsanlara sonra büyüklük taslarsınız. Aslında sizi ve sizin gibiler asla büyük değilsiniz!… Sizler goril hayvana benzeyen yaratıksınız. Sizler zavalı, herkesin karşısında küçülen, menfaatiniz için herkesin kucağına oturacak kader karektersiz ve alçaksınız.
Değerli Ülküdaşlarım, çevrenizdeki çakallara dikkat edin. Çünkü ; “Fırsat düşkünü Çakallar kuzunun bol olduğu değil, sahipsiz olduğu yeri severmiş.” Partinize, davanıza sahip çıkın. Bu çakallara fırsat vermeyin.
Kim ne derse-desin, kim ne söylerse-söylesin, kim ne konuşursa-konuşsun, kim ne düşünürse-düşünsün!… Geleceğe ışık tutan. Sisli ve puslu yolları aşıp, karanlığı aydınlatan. Umutsuzların umudu, Milli aklın yol göstericisi Bilge Lider Devlet Bahçeli; “Yolun yolumuzdur. Ocağımız Ülkü Ocağıdır, yuvamız MHP’dir.”
Yazımızın başlığı ve Rus yazarın ifadeleri herşeyi anlatıyor. Demem o ki; Üç beş puşt ne derse desin. Türk Milleti Lider Devlet Bahçeli’yi anladı ve bağrına bastı. Türk Milletinin Lideri Devlet Bahçeli…
Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı
Bu haber 160 kez okundu.
Güncel - 16:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.