Sevilen Akademisyen Kalbine Yenik Düştü

SAKARYA ÜLKÜ OCAKLARI ESKİ BAŞKANI VE SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ZAFER TANRIVERDİ HAYATINI KAYBETTİ. Aslen Tokatlı olan ve 2009-2011 yılları arasında Sakarya Ülkü Ocakları başkanlığı görevini yapan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Görevlisi 44 yaşındaki Zafer Tanrıverdi geçirdiği rahatsızlık sonucu Serdivan’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği öğreniilen Tanrıverdi tedavi altına […]
Güncel - 1 Mayıs 2020 01:54 A A

SAKARYA ÜLKÜ OCAKLARI ESKİ BAŞKANI VE SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ZAFER TANRIVERDİ HAYATINI KAYBETTİ.

Aslen Tokatlı olan ve 2009-2011 yılları arasında Sakarya Ülkü Ocakları başkanlığı görevini yapan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Görevlisi 44 yaşındaki Zafer Tanrıverdi geçirdiği rahatsızlık sonucu Serdivan’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği öğreniilen Tanrıverdi tedavi altına alındı. Tedavi altına alınan Zafer Tanrıverdi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tanrıverdi’nin ölümü, ailesini ve siyaset camiasını derinden üzerken ölüm haberini alan Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Sofuoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “Geçmiş Dönem Sakarya Ülkü Ocakları Başkanımız Zafer Tanrıverdi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Camiamıza başsağlığı ve sabır diliyoruz.”

BİZLERDE KIRŞEHİR MEDYA TÜRK AİLESİ RABBİM MEKANINI CENNET ETSİN.AİLESİNE SEVENLERİNE,BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

Bu haber 458 kez okundu.
Güncel - 01:54 A A
BENZER HABERLER