SELAHATTİN EKİCİOĞLU KEMAL KILIÇDAROĞLU ASLA YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ DEDİ

Bizler Cumhuriyet Halk Partili 11 İl Belediye Başkanı olarak; ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde bir yandan yurttaşlarımızın yaralarını sarmak adına çalışmalarımızı büyük bir gayretle sürdürüyor, bir yandan da Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılında daha demokratik, daha zengin ve daha çağdaş bir Türkiye inşası yolunda mücadelemizi sürdürüyoruz. Çok kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan 13. Cumhurbaşkanlığı […]
Güncel - 4 Mart 2023 12:58 A A
Bizler Cumhuriyet Halk Partili 11 İl Belediye Başkanı olarak; ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde bir yandan yurttaşlarımızın yaralarını sarmak adına çalışmalarımızı büyük bir gayretle sürdürüyor, bir yandan da Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılında daha demokratik, daha zengin ve daha çağdaş bir Türkiye inşası yolunda mücadelemizi sürdürüyoruz.
Çok kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun her fırsatta vurguladığı demokratik, eşitlikçi ve liyakata dayalı bir Türkiye kurma arzusu ve gayretini, bu süreçteki kararlı duruşunu, bütünleştirici tavrını heyecanla takip ediyor ve bizlerde çalışmalarımızı bu gayede şekillendiriyoruz.
Umut dolu bu yolculukta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile yürümekten gurur duyuyor ve kendisine sonuna kadar güveniyoruz. Bu yolculuğun sonunda zafere ulaşacağımıza da yürekten inanıyoruz.
Biliyoruz ki milletimiz de hak, adalet ve demokrasi yolculuğumuzda bizleri ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu asla yalnız bırakmayacaktır.
Kamuoyuna Saygılarımızla..
04.03.2023
Faruk Demir-Ardahan Belediye Başkanı
Demirhan Elçin-Artvin Belediye Başkanı
Melek Mızrak Subaşı- Bilecik Belediye Başkan Vekili
Tanju Özcan-Bolu Belediye Başkanı
Ali Orkun Ercengiz-Burdur Belediye Başkanı
Ülgür Gökhan-Çanakkale Belediye Başkanı
Recep Gürkan-Edirne Belediye Başkanı
Mehmet Siyam Kesimoğlu- Kırklareli Belediye Başkanı
Selahattin Ekicioğlu-Kırşehir Belediye Başkanı
Barış Ayhan- Sinop Belediye Başkanı
Vefa Salman-Yalova Belediye Başkanı
Bu haber 131 kez okundu.
Güncel - 12:58 A A
BENZER HABERLER