Şehidin Cenazesine O Polis De Katıldı!

İstanbul’un Bağcılar ilçesindeki silahlı saldırıda dün şehit olan polis memuru Erkan Gökteke son yolculuğuna uğurlandı. Duygusal anlar yaşanan cenaze törenine saldırı sırasında yaralanan polis memuru da katıldı. POLİS MEMURU DA KATILDI 28 yaşındaki Erkan Gökteke’nin cenaze namazı öğlen namazının ardından Fatih Camii’nde kılındı. İstanbul İl Müftüsü Mehmet Emin Maşalı tarafından kıldırılan cenaze namazına İçişleri Bakanı […]
Güncel - 20 Temmuz 2020 08:16 A A

İstanbul’un Bağcılar ilçesindeki silahlı saldırıda dün şehit olan polis memuru Erkan Gökteke son yolculuğuna uğurlandı. Duygusal anlar yaşanan cenaze törenine saldırı sırasında yaralanan polis memuru da katıldı.

POLİS MEMURU DA KATILDI

28 yaşındaki Erkan Gökteke’nin cenaze namazı öğlen namazının ardından Fatih Camii’nde kılındı. İstanbul İl Müftüsü Mehmet Emin Maşalı tarafından kıldırılan cenaze namazına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, aynı saldırıda sağ kolundan yaralanan polis memuru Yusuf Nacar, şehidin ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törene saldırı sırasında yaralanan polis memuru da katıldı.

Bu haber 553 kez okundu.
Güncel - 08:16 A A
BENZER HABERLER