SALONDA YER KALMADI KALABALIK SALONUN DIŞINA TAŞTI

MİLLİYETCİ HAREKET PARTİSİ BEREKETTİR, TÜRK MİLLETİNİN SİGORTASI, ÜLKÜCÜLER SALONDA YER ALMADI KALABALIK SALONUN DIŞINA TAŞTI. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Kürsüye MHP il başkanı Arif Kılıç geldi Yine net konuştu, vatana sahip çıkacağız,Cumhur ittifakında Merkezde Osman Arslan,Kamanda yine aynı Emre Demirci’beye Diğer ilceketimizde ve beldelerde Üç hilala mührümüzü vuracağız, Kırşehir Eski MHP Belediye […]
Güncel - 19 Şubat 2024 09:52 A A
MİLLİYETCİ HAREKET PARTİSİ BEREKETTİR,
TÜRK MİLLETİNİN SİGORTASI,
ÜLKÜCÜLER SALONDA YER ALMADI
KALABALIK SALONUN DIŞINA TAŞTI.
Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Kürsüye MHP il başkanı Arif Kılıç geldi Yine net konuştu,
vatana sahip çıkacağız,Cumhur ittifakında Merkezde Osman Arslan,Kamanda yine aynı Emre Demirci’beye
Diğer ilceketimizde ve beldelerde Üç hilala mührümüzü vuracağız,
Kırşehir Eski MHP Belediye Başkanı Metin Çobanoğlunun hizmetlerini anlattı teşekkür etti,
Belediyenin tabiki görevi yol ve çevre düzeni çalışmasını yapmak tabiki yapacak dedi,
MHP İl Başkanı Arif Kılıç’ın bugün gerçekleştirilen aday açıklama programında, partinin 55 yıllık tarihindeki duruşunu ve geleceğe dair hedeflerini anlatan bir dizi ifade, partinin milli ve manevi değerlere olan sıkı bağlılığını ve siyasi sahadaki kararlı varlığını öne çıkarıyor. Kılıç, “Canımıza kast etseler de can bağladık ülkemize, kan bağışladık ülkülerimize, ömür bahşettik milletimize” diyerek, partinin ülke ve millet için verdiği mücadeleyi vurguluyor.
Milli ve Manevi Değerler Ekseninde 55 Yıl
Partinin, 55 yıl boyunca milli ve manevi değerlerin tamamını esas alarak siyasal ve toplumsal merkezin temsilcisi olduğunu belirten Kılıç, MHP’nin bu süre zarfında karşılaştığı zorlukları ve bu zorluklar karşısında sergilediği duruşu anlatıyor. Fırtınalar ve tuzaklar karşısında dahi çizgilerinden sapmadıklarını, mücadeleyi hiçbir zaman bırakmadıklarını ifade ediyor.
MHP’nin 55 yıllık gurur yolculuğu!
31 Mart Seçimlerine Doğru MHP’nin Yolu
MHP’nin, 31 Mart’ta yapılacak olan belediye seçimlerinde Cumhur İttifakı ortağı AK Parti ile birlikte çalışacağını ve diğer ilçe ve beldelerde kendi logolarıyla gireceklerini açıklayan Kılıç, seçimlere olan azim ve kararlılığın altını çiziyor. Ayrıca, partinin kuruluşunun 55. yıl dönümünü kutlayan Kılıç, bu özel günün partinin nice başarılara ve nice yüzyıllara vesile olmasını diliyor.
MHP’nin 55 yıllık gurur yolculuğu!
Şehitlere Saygı ve Geleceğe Bakış
Kılıç, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarından, Alparslan Türkeş’e ve Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na kadar bütün şehitleri minnet ve şükranla anıyor. Bu, partinin geçmişine ve geleceğine dair derin bir saygı ve bağlılık ifadesi olarak öne çıkıyor.
Toplantıda ayrıca, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, basın mensupları ve genç bozkurtlar gibi partinin çeşitli kademelerindeki üyelere hitap edilirken, MHP’nin geleceğe yönelik umut ve beklentileri de dile getiriliyor. Partinin belediye başkan adaylarının tanıtımı ve tebriği ile birlikte, MHP’nin gelecek seçimlerdeki yol haritası ve stratejileri de belirleniyor.
Arif Kılıç’ın ifadeleri, MHP’nin 55 yıllık tarihindeki kararlılık, fedakarlık ve mücadele ruhunu yansıtırken, partinin gelecek dönemde de milli ve manevi değerlere olan bağlılığını ve Türk milletine olan hizmetini sürdüreceğinin altını çiziyor.
Özbağ belde belediye başkanı Rasim Arazay’a ayrı bir ilgi vardı,Mucur’dan Gelen Kalabalık araç konvoyu ve diğer ilçeler dikkat çekti,
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir teşkilatı, il merkezi ve ilçe belediye başkanı adaylarını tanıttı.
Cumhur İttifakının ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakı Adayı Osman Aslan’a tam destek verdiklerini belirtti.
Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezinde duzenelen programa MHP İl Başkanı Arif Kılıç Merkez ilçe başkanı Yasin Berktas, Ülkü ocakları başkanı Nurullah Yağmur MHP İlçe Başkanları MHP Kadın Kolları Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Fazıl Çağrı Kuş ve MHP Merkez Yürütme Kurulu üyesi İbrahim Uzun,
Cumhur ittifakı Ak Parti Kırşehir Belediye Başkanı Adayı Osman Arslan,AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal,Merkez ilçe Başkanı Avukat Ali Demir, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer Eski Belediye Başkanı Metin Çobanoglu, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan’ın katılımıyla düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi Aday Tanıtım Toplantısında Kırşehir Merkez, ilçe ve belde belediye Başkan Adayları tanıtıldı,
Toplu Fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi,
Bu haber 92 kez okundu.
Güncel - 09:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.