Petlas’ta İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürü Emrah CİHAN

Petlas’ta İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürü Emrah CİHAN Oldu. Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli Ar-Ge lideri Petlas, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürlüğü pozisyonuna Emrah CİHAN’ı atadı. 1998 yılında başladığı kariyerinde insan kaynakları, idari işler ve endüstri ilişkileri alanlarında birçok başarıya imza atan CİHAN; 25 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini Petlas’a aktaracak. Türkiye lastik […]
Güncel - 12 Haziran 2023 13:59 A A
Petlas’ta İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürü Emrah CİHAN Oldu.
Türkiye lastik sektörünün yerli sermayeli Ar-Ge lideri Petlas, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürlüğü pozisyonuna Emrah CİHAN’ı atadı. 1998 yılında başladığı kariyerinde insan kaynakları, idari işler ve endüstri ilişkileri alanlarında birçok başarıya imza atan CİHAN; 25 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini Petlas’a aktaracak.
Türkiye lastik sektöründe birçok ilkin öncüsü olan ve uluslararası pazarlarda şu ana kadar 118 ülkede satışı gerçekleşen Petlas, Kırşehir’deki fabrikasına üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Özellikle insan kaynakları alanında maksimum verim elde etmeyi amaçlayan şirket, İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürlüğü pozisyonuna Emrah CİHAN’ı getirdi. İnsan kaynakları, idari işler ve endüstri ilişkileri konusunda büyük kısmı yöneticilik pozisyonunda olmak üzere 25 yıllık bir deneyime sahip olan CİHAN, bilgisini ve becerilerini önümüzdeki süreçlerde Petlas’ın gelişimine katkı sağlamak için kullanacak.
25 yıllık deneyimiyle Petlas’a güç katacak.
1978 yılında Erzincan’da doğan Emrah CİHAN, yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı’nda tamamladı. Kariyerine 1998 yılında ilk adımlarını atan Cihan, sektörlerinde lider konumda olan büyük ve orta ölçekli organizasyonların insan kaynakları, endüstri ilişkileri ve idari işler süreçlerinde rol aldı. Mavi yakalı çalışan istihdamının ağırlıkta olduğu organizasyonlarda da önemli görevler üstlenen CİHAN; uzman, sorumlu, yönetici, müdür ve grup müdürü gibi pozisyonlarda başarılı çalışmalar yürüttü. Son 5 yılında Cengiz Holding bünyesinde turizm, inşaat, yeme-içme, maden, yönetim gibi holding iştiraki şirketlerinde “İnsan Kaynakları Müdürü” pozisyonunda görev alan CİHAN, 15 Mayıs 2023 itibarıyla Petlas İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Müdürlüğü’ne atandı.
Kaynak: Petlaskariyer
Bu haber 371 kez okundu.
Güncel - 13:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.