Orhan Ak, Kırşehir Şoförler Odası Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Kırşehir’in sevilen iş adamı Orhan Ak, Kırşehir Şoförler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Gazetemize açıklamalarda bulunan AK, bu kutlu yola hizmet etmek için çıktığını söyledi. Vizyonlarıyla ilgili açıklama yapan Ak, “Yönetimimizde bulunan Taksi dolmuş servis ve nakliye işi yapan şoför arkadaşlarımızla birlikte sorunların çözülmesine odaklı bütünleşmiş bir hizmet sunarak tüm üyelerimizin memnuniyetini en üst düzeyde […]
Güncel - 21 Ekim 2021 13:47 A A
Kırşehir’in sevilen iş adamı Orhan Ak, Kırşehir Şoförler Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Gazetemize açıklamalarda bulunan AK, bu kutlu yola hizmet etmek için çıktığını söyledi.
Vizyonlarıyla ilgili açıklama yapan Ak,
“Yönetimimizde bulunan Taksi dolmuş servis ve nakliye işi yapan şoför arkadaşlarımızla birlikte sorunların çözülmesine odaklı bütünleşmiş bir hizmet sunarak tüm üyelerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.”
Başkan Adayı AK, “Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak ; Topluma saygılı, hukuka ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, toplumun ve üyelerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.”
ORHAN AK KİMDİR?
1979 yılında Almanya da dünyaya gelen Orhan Ak, ilkokul ortaokul ve liseyi Kırşehir’de tamamladı. 1984 yılından beri Nakliye sektöründe faaliyet gösteren bir aileye mensuptur. Kurduğu şirketle 2005 yılında tarım ziraat hayvancılık ve nakliye sektöründe faaliyete başlayan Orhan AK, Kırşehir’deki birçok kurum ve kuruluşa nakliye işi yapmaktadır. Şirketin makine parkında bulunan 35 araçlık filosuyla, Tüm Türkiye de faaliyetini sürdürmektedir.
Orhan Ak, evli ve 3 çocuk babasıdır.
KIRŞEHİROrhan AkŞoförler Odası
Bu haber 591 kez okundu.
Güncel - 13:47 A A
BENZER HABERLER