ONURLU TÜRK GAZİSİNİN DÜĞÜNÜ

ONURLU TÜRK GAZİSİNİN DÜĞÜNÜ Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’ta düzenlediği ‘Pençe-Şimşek’ harekatında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu sağ kolu ve sağ bacağını kaybeden Uzman Çavuş İbrahim Yüzer (27), tedavi gördüğü hastanede 2 yıldır nişanlı olduğu Fundanur Baykuş (26) ile dünyaevine girdi. Bir an bile elini bırakmadı! Gazi uzman çavuş tedavi gördüğü hastanede dünyaevine girdi. […]
Güncel - 12 Temmuz 2021 10:31 A A
ONURLU TÜRK GAZİSİNİN DÜĞÜNÜ
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’ta düzenlediği ‘Pençe-Şimşek’ harekatında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu sağ kolu ve sağ bacağını kaybeden Uzman Çavuş İbrahim Yüzer (27), tedavi gördüğü hastanede 2 yıldır nişanlı olduğu Fundanur Baykuş (26) ile dünyaevine girdi.
Bir an bile elini bırakmadı! Gazi uzman çavuş tedavi gördüğü hastanede dünyaevine girdi.
Irak’ın kuzey bölgesinde yürütülen Pençe-Şimşek operasyonu esnasında, hain teröristler tarafından döşenen el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesiyle gazi olan Piyade Uzman Çavuş İbrahim Yüzer, tedavisinin devam ettiği Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaevine girdi. Sağ kolunu ve sağ bacağını kaybeden Yüzer, bu süreçte yaşadıklarını anlatırken en büyük motivasyon kaynağının eşi olduğunu dile getirdi.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Irak’ın kuzenyinde gerçekleştirdiği ‘Pençe-Şimşek’ harekatında el yapımı patlayıcının infilak etmesiyle sağ kolu ve sağ bacağını kaybeden 27 yaşındaki Uzman Çavuş İbrahim Yüzer, tedavi olduğunu hastanede iki senedir. nişanlı olduğu Fundanur Baykuş (26) ile evlendi.
Bu haber 456 kez okundu.
Güncel - 10:31 A A
BENZER HABERLER