NEŞET ERTAŞ AİLESİ GÖNÜL DAĞINI ZİYARET ETTİ

HÜSEYİN ERTAŞ HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM DEDİ. Neşet Ertaş’ın ailesi TRT1 ‘de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Gönül Dağı Dizisi’nin konuğu oldu. Büyük Ozan’ın vefatının 10. yıldönümü dolayısıyla Kırşehir’de düzenlenen UNESCO Uluslararası Neşet Ertaş’ı Anma Etkinlikleri kapsamında Kırşehir’e gelen ve Halk TV’de yayınlanan Görkemli Hatıralar programının konuğu olan Neşet Ertaş’ın çocukları Hüseyin Ertaş, Döne […]
Güncel - 5 Ekim 2022 11:20 A A
HÜSEYİN ERTAŞ HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM DEDİ.
Neşet Ertaş’ın ailesi TRT1 ‘de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Gönül Dağı Dizisi’nin konuğu oldu.
Büyük Ozan’ın vefatının 10. yıldönümü dolayısıyla Kırşehir’de düzenlenen UNESCO Uluslararası Neşet Ertaş’ı Anma Etkinlikleri kapsamında Kırşehir’e gelen ve Halk TV’de yayınlanan Görkemli Hatıralar programının konuğu olan Neşet Ertaş’ın çocukları Hüseyin Ertaş, Döne Ertaş, Canan Ertaş ile birlikte kız kardeşi Nadiye Ertaş ve ailenin diğer fertleri, Neşet Ertaş’ın türküsü Gönül Dağı’ndan esinlenilerek çekilen ve izlenme rekorları kıran Gönül Dağı dizisinin setine konuk oldu.
Set ziyareti ile ilgili açıklamada bulunan Hüseyin Ertaş, ”Babamızın türkülerini duymak her yerde güzel biz çok duygulandırıyor,sizlere çok çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum.
Neşet Ertaş’ın ailesi daha sonra set ekibi ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bu haber 774 kez okundu.
Güncel - 11:20 A A
BENZER HABERLER