Muharrem İnce Günler Sonra Bombayı Patlattı: Saray’a Giden CHP’li İsmi Açıkladı

Fatih Altaylı, Muharrem İnce’nin kendisini aradığını ve tartışmalara neden olan Saray’a giden CHP’linin ismini verdiğini açıkladı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından tartışmalara neden olan “Saray’a giden CHP’li” konusu gündemi epeyce meşgul etmişti. Hatta Saray’a giden kişinin CHP’li Muharrem İnce olduğu iddia edilmişti. Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında çarpıcı bilgilere yer verdi. Muharrem İnce’nin kendisini aradığını ifade eden Fatih […]
Güncel - 10 Ağustos 2020 13:27 A A

Fatih Altaylı, Muharrem İnce’nin kendisini aradığını ve tartışmalara neden olan Saray’a giden CHP’linin ismini verdiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından tartışmalara neden olan “Saray’a giden CHP’li” konusu gündemi epeyce meşgul etmişti. Hatta Saray’a giden kişinin CHP’li Muharrem İnce olduğu iddia edilmişti. Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında çarpıcı bilgilere yer verdi.

Muharrem İnce’nin kendisini aradığını ifade eden Fatih Altaylı şunları yazdı:

 SARAY’A GİDEN BİR GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

Bakın Fatih Bey, Beştepe’ye Cumhurbaşkanlığı Sarayına giden bir CHP’li var ama o ben değilim.
Gidenin kim olduğunu da biliyorum. Bir genel başkan yardımcısı gitti Saray’a, Tayyip Erdoğan’a.
Görüştü.”
Burada lafa giriyorum.
“Niye adını açıklamıyorsunuz o zaman?” diye soruyorum.
“Yüzde 100 emin olsam açıklayacağım ama yüzde 99 eminim ve vicdanım o yüzde 1’den ötürü açıklamamı engelliyor. Ama söylüyorum işte bir genel başkan yardımcısı.”
“Hala genel başkan yardımcısı mı?” diye soruyorum.“Yok artık değil” diyor Muharrem İnce.
Sonra biraz gerilere, Cumhurbaşkanlığı seçimine gidiyor.
“Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun adayı kesinlikle Abdullah Gül’dü. CHP’den birini asla düşünmüyordu. Bütün arzusu Abdullah Bey’i aday göstermekti. Ama onun bu planını Meral Akşener bozdu. Açık söylüyorum ben Akşener sayesinde aday oldum.”

Bu haber 698 kez okundu.
Güncel - 13:27 A A
BENZER HABERLER