MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETTİ

KALBİ DURDU TEKRAR KALBİ ATMAYA BAŞLADI YAPILAN MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMAYARAK HAYATINI KAYBETTİ Kırşehir-Kırıkkale karayolunda refüje çarpıp takla atan otomobilin sürücüsü Onur Kaya’nın (31) kalbi durdu. O sırada kaza yerinden geçen bir doktor tarafından yapılan müdahale ile kalbi tekrar çalıştırılan Kaya, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. İhbar üzerine gelen itfaiye ekibi, Kaya’yı sıkıştığı yerden kurtardı. Kalbi durduğu […]
Güncel - 25 Ekim 2021 14:33 A A
KALBİ DURDU TEKRAR KALBİ ATMAYA BAŞLADI
YAPILAN MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMAYARAK HAYATINI KAYBETTİ
Kırşehir-Kırıkkale karayolunda refüje çarpıp takla atan otomobilin sürücüsü Onur Kaya’nın (31) kalbi durdu. O sırada kaza yerinden geçen bir doktor tarafından yapılan müdahale ile kalbi tekrar çalıştırılan Kaya, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
İhbar üzerine gelen itfaiye ekibi, Kaya’yı sıkıştığı yerden kurtardı. Kalbi durduğu anlaşılan Kaya’ya, o sırada kaza yerinden geçen bir doktor ilk müdahalede bulundu. Dakikalarca yapılan kalp masajının ardından Onur Kaya’nın kalbi tekrar atmaya başladı. Daha sonra kaza yerine gelen sağlık ekipleri, Kaya’yı Yüksek İhtisas Hastanesi’ne götürdü. Ağır yaralı halde tedaviye alınan Kaya, yapılan tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Bu haber 484 kez okundu.
Güncel - 14:33 A A
BENZER HABERLER