MUCURDA SU SORUNU DİYE BİR ŞEY KALMAYACAK
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/04/347G8.cropped.830x400.jpg)
MUCURDA SU SORUNU DİYE BİR ŞEY KALMAYACAK ARTIK, MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ YAPTIĞI AÇIKLAMADA İKİNCİ MÜJDEYİ VERDİ 1 SANİYEDE 57 LİTRE SUYA ULAŞILDI YER ALTUNCANAK MEVKİİ ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN DEDİ İNANIN ÇOK MUTLUYUM MUCUR İLÇEMİZDE SU SORUNU DİYE BİR ŞEY KALMAYACAK ÇALIŞAN EKİBE TEŞEKKÜR EDİYORUM, ALLAHIM SİZLERE BU MUTLULUĞU YAŞATSIN, RABBİM DEVLETİMİZE GÜÇ VERSİN DEDİ, EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYIN KIRŞEHİR AK PARTİ MİLLET VEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ BEYE, SAYIN YİNE KIRŞEHİR MUCURLU HEMŞEHRİMİZ ANKARA MİLLET VEKİLİ HACI TURAN BEYE TÜM İLÇEM MUCUR HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ