Mucur’da 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı Düzenlendi
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/11/2121321d334x.cropped.830x400.jpg)
10 Kasım programı Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına Mucur Kaymakamlık ve Mucur Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasıyla başladı. Çelenk sunma törenine Kaymakam Faruk Erdem, Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Macit, Daire Amirleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Okul Müdürleri ve Öğretmenler katıldı. Saat 09.05’te sirenlerin çalmaya başlamasıyla 2 dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunmasının ardından buradaki tören sona erdi.
Çelenk Sunma programının ardından İlçe Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda Şehit Ramazan Karaca Anadolu Lisesinin hazırladığı anma programına geçildi. Şiirlerin okunması ve Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirilmesi ile devam eden Anma Programı “Atatürk” konulu düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ