MUCUR’A YAPILACAK MİLLET BAHÇESİ BU BÖLGEDE TEK OLACAK DEDİ

İNANIN ÇOK GURURLUYUM. ÖRNEK BİR İLÇE OLACAĞIZ HERKES PARMAKLA MUCUR’U GÖSTERECEK DEDİ. ATILGAN YILMAZ HİZMETLERİMİZ BİR BİR YERİNE GELİYOR YETERKİ İNAN İŞİMİZ HİZMET DEDİ İNŞALLAH 2022-2023 YILI MUCURDA HİZMET YILI OLACAK BU KONUDA DUYARLI OLACAĞIZ. Mucur İlçesinde ihalesi sonuçlanan Mucur Millet Bahçesi’nin kısa sürede yer teslimi yapılarak inşaatı başlayacak. Bugün Ankara’da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) […]
Güncel - 16 Şubat 2022 13:03 A A
İNANIN ÇOK GURURLUYUM.
ÖRNEK BİR İLÇE OLACAĞIZ HERKES PARMAKLA MUCUR’U GÖSTERECEK DEDİ.
ATILGAN YILMAZ HİZMETLERİMİZ BİR BİR YERİNE GELİYOR YETERKİ İNAN İŞİMİZ HİZMET DEDİ İNŞALLAH 2022-2023 YILI
MUCURDA HİZMET YILI OLACAK BU KONUDA DUYARLI OLACAĞIZ.
Mucur İlçesinde ihalesi sonuçlanan Mucur Millet Bahçesi’nin kısa sürede yer teslimi yapılarak inşaatı başlayacak.
Bugün Ankara’da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret eden Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Ankara Ak parti Milletvekili Kırşehir Mucurlu Hacı Turan müjdeyi veriyoruz dediler.
Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Bugün Sayın TOKİ Başkanımız Ömer Bulut beyi Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ile ziyaret ederek Mucur’a yapılacak olan Millet Bahçesi’nin ihale sonuçladığı evrakı teslim aldı.20 Milyonluk bir yatırım Mucur halkının hizmetine sunulacak dedi.
MUCUR BU PROJEYLE HAYAT BULSUN DİYE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK
Proje ile ilgili bilgiler veren Başkan Atılgan YILMAZ “”Kırşehir ili, Mucur ilçesi, Yenice Mahallesinde Millet Bahçesi yapılması planlanan 926,927,928,929,930,931,932,933 adalar yer seçim kriterleri arasında olup, 44.011,50 m² lik alanı kapsamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeden “Devlet Milletinin” yanında parolasıyla çıktığımız bu yolda, gelecek nesillerin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkân sağlamak, Mucur genelinde kişi başına düşen yeşil alan miktarını 15 metrekareye çıkarmak için yapımına başlanacak millet bahçelerinde yürüyüş, bisiklet ve gezinti yolları, çocuk oyun alanları, spor alanları olacak.
Tema ve meyve bahçelerinin bulunacağı millet bahçeleri, bitki ve peyzajı ile Mucur’a yeni soluk getirecek. Bu projede bizlere desteğini esirgemeyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum Bakanımıza, TOKİ Başkanı Sayın Ömer Bulut’a, AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ve Mucur’umuzun evladı Ankara Milletvekili Sayın Hacı Turan’a ilçem Mucur Halkı adına teşekkür ediyorum dedi.
MERKEP ÖLÜR KALIR SEMERİ İNSAN ÖLÜR KALIR ESERİ
Bu haber 389 kez okundu.
Güncel - 13:03 A A
BENZER HABERLER