MUCUR SEYFELİ MAKİNA MÜHENDİSİ, ÖMER ÇETİNER’İN İSMİ MUCUR’DA YAŞAYACAK
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/05/39363bx85.cropped.830x400.jpg)
MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ, MUCUR SEYFELİ MAKİNA MÜHENDİSİ, ÖMER ÇETİNER’İN İSMİ MUCUR’DA YAŞAYACAK.VE YAŞATILACAK TIR, MUCUR SEYFE GÖLÜ KUŞ CENNETİ İÇİN EMEĞİ ÇOKTUR, İNANIN SEYFE KUŞLARI YETİM KALDI, KENDİSİYLE RAHMETLİ OLMADAN ÖNCE BELEDİYE KENDİLERİN GELDİ GÖRÜŞTÜM SEYFE GÖLÜNE GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALIYORUZ, DEYİNCE GÖZLERİNİN İÇİ GÜLDÜ HAKİKATEN SEYFE AŞIĞIYDI,MEKANI CENNET OLSUN,RABBİM AİLESİ VE YAKINLARINA SABIRLAR VERSİN,
İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede COVİD-19 nedeniyle yaşamını yitiren Ömer ÇETİNER , köyü Seyfe’de toprağa verildi.
Cenaze namazının ardından gazetecilere açıklama yapan Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ , Seyfe Gölü Kuş Cenneti’nin tanıtılmasında büyük emeği olan Ömer Çetiner’in isminin ilçede bir cadde ya da sokağa Verilecek dedi.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ