MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ LGS İLÇE BİRİNCİSİNİ ÖDÜLLENDİRDİ
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/07/234XXXXXX.cropped.830x400.jpg)
MUCUR FATİH İLKÖĞRETİM OKULU LGS İLÇE BİRİNCİSİ ELİF SELEN YİĞİT,İ MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ ÖDÜLLENDİRDİ İNŞALLAH İLÇEMİZDE BÖYLE ÖĞRENCİLERİMİZİN SAYISI ARTAR ÖNCELİKLE KENDİSİNİ VE AİLESİNİ TEBRİK EDİYORUM BAŞARILAR DİLİYORUM DEDİ.
2021 LGS Sınavında 439 puan alarak ilçe birincisi olan, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesine yerleşen Elif Selen YİĞİT Mucur Belediyesini ailesi ve Fatih ilköğretim okulu Müdürü Mustafa Cetiner ile birlikte ziyaret ettiler, Cumhuriyet Başsavcsı Abdullah Enes GÖRMEZ ile birlikte hediye takdim edildi,, başarısından dolayı tebrik ediyor ve eğitim hayatında başarılarının daim olmasını temenni ediyoruz dediler,sonra Yiğit ailesi Mucur Belediye Başkanı Atılgan YILMAZ’ a teşekkür etti.
Bu haber 780 kez okundu.BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ