MUCUR 50 YILLIK HAYALİNE KAVUŞUYOR

MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ DEV PROJENİN İHALESİ 28.09.2021 SAAT 14.00 DE CANKAYA/ANKARA MÜJDEYİ VERDİ MUCURUMUZA HAYIRLI OLSUN İÇME SUYU KANALİZASYON YAĞMUR SUYU ALT YAPISI.ÇOK MUTLUYUM BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN DEDİ. “Niyet Hayr Akıbet Hayr” Bir projemizin daha onaylandığını ve en kısa zamanda ilk kazmayı vuracağımızın müjdesini vermekten gurur duyuyorum. İlçemizin altyapı problemlerini gidermek için ilmek […]
Güncel - 1 Eylül 2021 16:42 A A
MUCUR BELEDİYE BAŞKANI
ATILGAN YILMAZ DEV PROJENİN İHALESİ 28.09.2021 SAAT 14.00 DE CANKAYA/ANKARA
MÜJDEYİ VERDİ MUCURUMUZA HAYIRLI OLSUN İÇME SUYU KANALİZASYON YAĞMUR SUYU ALT YAPISI.ÇOK MUTLUYUM BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN DEDİ.
“Niyet Hayr Akıbet Hayr”
Bir projemizin daha onaylandığını ve en kısa zamanda ilk kazmayı vuracağımızın müjdesini vermekten gurur duyuyorum.
İlçemizin altyapı problemlerini gidermek için ilmek ilmek işleyecek içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısı projelerinin inşaat çalışmalarına başlanılacak. Mucurumuzun artan su ve altyapı ihtiyacının uzun yıllar boyunca karşılanabilmesi amacıyla kapsamlı bir proje hazırlandı ve bu proje İller Bankası tarafından onaylandı. Söz konusu proje uygulamaya geçirildiğinde ilçemizin en az 50 yıllık içme suyu ve alt yapı sıkıntısı giderilecek. Kullanım ömrünü tamamlayan içme suyu ve kanalizasyon altyapısı tamamen yenilenecek. Altyapı çalışmalarının yapılacağı cadde ve sokakların üstyapı hizmetleri Belediyemiz tarafından gerçekleştirilecek.
İnsanlarımızın sağlığı ve mutluluğu için çalışıyoruz. Hedefimiz olan “Altyapıda Sıfır Problem” ve “Mutlu Şehir Mucur” kapsamında hizmet ve yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz. İçemize hayat katacak bu önemli projelerin hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum”
Tüm halkımıza her alanda en iyi hizmeti verme ilkesiyle çalışmaya devam edeceğiz. Merkep ölür kalır semeri, Yigit ölür kalır eseri.
Bu haber 343 kez okundu.
Güncel - 16:42 A A
BENZER HABERLER