MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ’IN ACI GÜNÜ
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2021/12/21212279t.cropped.830x400.jpg)
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ’IN ACI GÜNÜ.
KIRŞEHİR MHP İL BASKANI ARİF KILIÇ PARTİ TEŞKİLATI CUMHUR İTTİFAKININ TAMAMI ÖZHASEKİ,,HACI TURAN MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ CENAZEYE KATILIP ÇELENK GÖNDERDİ.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz’ın vefat eden babası Hacı İbrahim Durmaz, Yozgat’ın Yerköy ilçesinde toprağa verildi.
Yerköy Molla Hüsrev Camiinde Hacı İbrahim Durmaz (92) için cenaze töreni düzenlendi. İkindi namazını müteakip Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Durmaz’ın cenazesi Çiçekdağı Osman Şevki Mahallesi Aile Mezarlığı’na defnedildi.
Cenazeye Yozgat Valisi Ziya Polat, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, çevre il ve ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ