METİN İLHAN’DAN SERT AÇIKLAMA

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP), KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ METİN İLHAN, UGUR MUMCU’NUN 24 Ocak 1993 TARİHİNDE BARIŞI İSTEMEYENLER TARAFINDAN KATLEDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ. Milletvekili İlhan, Uğur Mumcu’nun ölümünün 27. Yıl dönümünde yaptığı açıklamada; “Uğur Mumcu, bu ülkeye bir arada olmanın önemini, kardeşliği ve dayanışmayı her defasında anlatan ve kaleme alan bir aydındı. Ülkede, aydınlığı karanlığa dönüştürmek isteyenlere ve ülkeyi […]
Kırşehir Haberleri - 24 Ocak 2020 17:26 A A

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP), KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ METİN İLHAN, UGUR MUMCU’NUN 24 Ocak 1993 TARİHİNDE BARIŞI İSTEMEYENLER TARAFINDAN KATLEDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Milletvekili İlhan, Uğur Mumcu’nun ölümünün 27. Yıl dönümünde yaptığı açıklamada; “Uğur Mumcu, bu ülkeye bir arada olmanın önemini, kardeşliği ve dayanışmayı her defasında anlatan ve kaleme alan bir aydındı. Ülkede, aydınlığı karanlığa dönüştürmek isteyenlere ve ülkeyi bölmek, kutuplaştırmak amacında olanlara her zaman karşı durmuş, halkın ve ezilenlerin sesi olan bir gazeteci, bir yazar olarak doğruları, gerçekleri tüm şeffaflığıyla yansıtmış, her daim barış, kardeşlik ve dayanışma vurgusu yapmıştır”dedi.

Bu haber 693 kez okundu.
Kırşehir Haberleri - 17:26 A A
BENZER HABERLER