MEB BAKAN YARDIMCISI KEMAL ŞAMLIOĞLU KIRŞEHİR VALİSİ BUHARAYI ZİYARET ETTİ

Konukları ağırlayan Vali H. Mete Buhara, “Bugün, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Kemal Şamlıoğlu, Genel Müdürler Cevdet Vural ve Ahmet İşleyen misafirlerimizdi. MEB’in Ahilik çalışmalarında işbirliğimizi arttırıyoruz. Meslek Liselerinde Ahilik 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılında seçmeli ders olarak müfredata ekleniyor. Bakan Yardımcısı Ahilik kutlamaları kapsamında 81 ilimizden öğretmen ve öğrencilerimizin Kırşehir’e gelerek ahilik değerlerinin işlendiği programlara katılımının planlandığını […]
Güncel - 13 Mart 2024 17:08 A A
Konukları ağırlayan Vali H. Mete Buhara, “Bugün, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Kemal Şamlıoğlu, Genel Müdürler Cevdet Vural ve Ahmet İşleyen misafirlerimizdi.
MEB’in Ahilik çalışmalarında işbirliğimizi arttırıyoruz. Meslek Liselerinde Ahilik 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılında seçmeli ders olarak müfredata ekleniyor.
Bakan Yardımcısı Ahilik kutlamaları kapsamında 81 ilimizden öğretmen ve öğrencilerimizin Kırşehir’e gelerek ahilik değerlerinin işlendiği programlara katılımının planlandığını ifade etti. Ahilik değerlerine verilen önem ve ilimize destekleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.
Bu haber 61 kez okundu.
Güncel - 17:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.