MEB BAKAN YARDIMCISI KEMAL ŞAMLIOĞLU KIRŞEHİR VALİSİ BUHARAYI ZİYARET ETTİ
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2024/03/78834899858943895345fds.cropped.830x400.jpg)
Konukları ağırlayan Vali H. Mete Buhara, “Bugün, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Kemal Şamlıoğlu, Genel Müdürler Cevdet Vural ve Ahmet İşleyen misafirlerimizdi.
MEB’in Ahilik çalışmalarında işbirliğimizi arttırıyoruz. Meslek Liselerinde Ahilik 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılında seçmeli ders olarak müfredata ekleniyor.
Bakan Yardımcısı Ahilik kutlamaları kapsamında 81 ilimizden öğretmen ve öğrencilerimizin Kırşehir’e gelerek ahilik değerlerinin işlendiği programlara katılımının planlandığını ifade etti. Ahilik değerlerine verilen önem ve ilimize destekleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.
BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ
YORUM BIRAK
YORUMLAR
Hiç yorum yapılmamış.