MAHKEME KADIYA MÜLK DEĞİLDİR DEDİ

ÇİCEKDAĞI BELEDİYE BAŞKANI HASAN HAKAN OĞLUNDAN AÇIKLAMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN DEDİ HİZMETLERİMİZDE ÖNCE DEVLETİME DÜNYA LİDERİM CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLET VEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ BEYE İL BAŞKANIM SEHER ÜNSAL HANIMA PARTİ TEŞKİLATIMA İLÇEM HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM. “Allah BİRDİR ki, kendisine sığınanı, rızasını gözeteni, emanete ihanet etmeyeni, ilahi dairesinde muhafaza eder.” […]
Çiçekdağı - 21 Mayıs 2022 11:49 A A
ÇİCEKDAĞI BELEDİYE BAŞKANI HASAN HAKAN OĞLUNDAN AÇIKLAMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN DEDİ HİZMETLERİMİZDE ÖNCE DEVLETİME DÜNYA LİDERİM CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLET VEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ BEYE İL BAŞKANIM SEHER ÜNSAL HANIMA PARTİ TEŞKİLATIMA İLÇEM HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
“Allah BİRDİR ki, kendisine sığınanı, rızasını gözeteni, emanete ihanet etmeyeni, ilahi dairesinde muhafaza eder.”
Bizde bize verilen emaneti; emanet bilincinden şaşmadan, dostun yüzünü kara çıkartmadan, bu emaneti koruma ve kollama gayreti içerisindeyiz.
İlçemiz için vardığımız her kapıda elimizi dolu dolu çıkaran Rabbime şükürler olsun.
Çiçekdağımız; yapılan yatırımlar ve yeni imara açılan alanlar ile birlikte nasıl artan bir ivme kazanıyorsa Çiçekdağın evlatları bu haklı gururu duyacaklardır.
Nasıl duyulmasın ki!
Yola çıktığımızda 780.000 m2 İlçemizi genişletme hedefimize hayal kuruyorsun gözüyle bakanlara karşı 1.150.000 m2 genişlemesi büyük bir kazanımdır. Bu kazanımlar vesilesiyle Çiçekdağı İlçe nufusunun en az %100 artışı hedeflenmiş, 10.000 nüfusun geçilmesi ile birlikte İlçe statüsünde İller Bankası payının fazlalaştırılması da hesaba katılmıştır.
MAHKEME KADIYA MÜLK DEĞİLDİR.
Kültürünü almış olduğum siyasi hareketin tezahürü gereği bu kazanımlar gelecek nesillere mirastır.
Nedir bu artan ivme kazanımları?
Çiçekdağı 1962 yılında yasal olarak referandum sonucu o zaman ki yönetimlerin girişimi neticesinde, öncesinde sahip olduğu 2 büyük mahallesini kaybetmiştir. Başbakanlık arşivlerini inceleyen her vatandaş bu gerçeği görür. O zamanki yönetimlerin vizyonu bugünleri nasıl etkilemiş ise biz de imara açtığımız bölge ile Çiçekdağımızı geliştirme, büyütme çabasına düştük ve bunu İlçemize bir borç olarak gördük. Bahse konu kaybedilen mahallelerin elbette geri dönüşü artık zordur, bunun yanı sıra İlçemizin batıya genişlemesi de mümkün gözükmemektedir. Ancak yeni yaşam yerleri ve cazibe merkezleriyle İlçemizi Fevzi Çakmak, Fatih ve Yeni mahalle sınırlarıyla merkez mahallelerimizi birleştirmek elbette mümkündür.
Çiçekdağımızın bir bütün olarak birleşmesi ile yeni sanayi ve fabrika alanları kurulacak, Yeni İSTİHDAM ve TEŞVİK avantajları oluşturulup, sosyo ekonomik gelişim sağlanacaktır.
İlçemiz için yapılan projeleri ve attığımız her adımı günü birlik değil, istişareler ile geleceği hesap ederek adım adım ilerliyoruz.Hamd olsun, bu çizgide geleceğe ilerliyoruz.
“Kişinin bildiği ile amel etmemesi kendisine vebal olarak yeter.”
Bahsettiğim kazanımlar hem bugün, hem geleceğimiz için çok önem arzetmekte olup, kısa süre içerisinde olumlu dönüşlere şahit olmaya devam edecektir.
Bir de kangren olmuş, 70 yıldır süregelen TAPU MÜLKİYET sorunları aynı projeler kapsamında nihayete erdirilmiş, hak sahiplerinin mağduriyetini gidermek için fırsat oluşmuş ve yıllardır endişe ile bekleyen 500 haneden fazla ailemiz tapularını alacak olmanın sevincini yaşamaktadır.Bu da bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir.
Bu vesileler ile;
Hak sahiplerinin hakkını korumakla sorumlu olmama rağmen, bağrına basıp DUA edenlerin duası elbette Hâk katında yazılıdır.
Bize de HÂK kafidir.
Selam ve saygılarımla…
Bu haber 247 kez okundu.
Çiçekdağı - 11:49 A A
BENZER HABERLER