Lider Devlet Bahçeli Gibi Bir Liderimiz Var

Türk Milliyetçileri ve Ülkücüler kutsal dava anlayışı gereği MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye karşı uygulanan fitneye-fesata, dedikoduya karşı uyanık olmalıdır.  Lider Devlet Bahçeli Gibi Bir Liderimiz Var Lider Devlet Bahçeli’ye herşey helal olsun, bize de helal olsun ki sizin emrinizde, yanındayız, Allah bizleri sizden, sizide bizden ayırmasın. MHP’nin desteği aslında Türk Vatanına, Türk Devletine ve Büyük Türk Milletindedir. […]
Güncel - 27 Aralık 2020 13:36 A A

Türk Milliyetçileri ve Ülkücüler kutsal dava anlayışı gereği MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye karşı uygulanan fitneye-fesata, dedikoduya karşı uyanık olmalıdır.  Lider Devlet Bahçeli Gibi Bir Liderimiz Var

Lider Devlet Bahçeli’ye herşey helal olsun, bize de helal olsun ki sizin emrinizde, yanındayız, Allah bizleri sizden, sizide bizden ayırmasın.

MHP’nin desteği aslında Türk Vatanına, Türk Devletine ve Büyük Türk Milletindedir. Yani anlayacağınız islam alemine, Dünya Türklüğüne ve Turanadır.

Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler, söz konusu vatan olunca her şeyin teferruat kalacağını perçinlediler. Çünkü Ülkücüler bu vatna sevdalılardır.

ABD, AB ve benzeri haçlı emperyalist ülkelerin vatanımıza, devletimize karşı bölücü ve yıkıcı olduklarından dolayı MHP hükümete destek veriyor.

MHP, hükümete; PKK, FETÖ, IŞİD gibi terör örgütlerine karşı yürütülen mücadele için destek vermektedir.

FETÖ’nun gönüllü sözcülüğüne soyunan CHP her zaman olduğu gibi hep siyasi rant peşine düşmüş ve terör örgütleri ile candan kucaklaşmıştır.

CHP ve onun Lideri Kemal Kılıçtaroğlu FETÖ ve diğer terör örgütlerine yeni bir can simidi olmuş, siyasi rant için her şeyi mübah saymıştır.

CHP her daim yanlış yapmakla kalmıyor, ateşle oynuyor. Çünkü CHP’nin derdi mazlumların yanında olmak değil, aksine zalimlerle kol kola yürüyor.

CHP ve zihniyetinde bir parça memleket sevdası varsa, Lider Devlet Bahçeli’den ilham alsınlar ve onun düşüncelerinden faydalansınlar.

Türk milleti şahittir ki, FETÖ ihanetini bu ülkede ilk gören, uyaran ve söylediği her şeyde kesin şekilde haklı çıkan parti MHP olmuştur.

Allah’a şükürler olsun ki, Lider Devlet Bahçeli gibi Liderimiz var! Her zaman ve her daim Türk Devleti ve Milletinin emrinde olup, taşın altına elini değil gövdesini koymaktadır.

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

Bu haber 493 kez okundu.
Güncel - 13:36 A A
BENZER HABERLER