KIZILIRMAK YİNE CAN ALDI

KIZILIRMAK YİNE CAN ALDI AİLELERİ VE YAKINLARI VE SEVENLERİ GÖZ YAŞLARI İLE TOPRAĞA VERDİLER, Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde oturan Ertaş ailesi, Avanos ilçesi Alaattin Mahallesi Şehit Demet Sezen Parkı’nda piknik yaparken, ailenin oğulları Galip ve Hüseyin saat 11.30 sıralarında serinlemek için Kızılırmak Nehri’ne girdi. Hüseyin Ertaş da ekipler tarafından, nehre girdikleri yere yaklaşık 200 metre mesafede […]
Güncel - 6 Ağustos 2023 14:02 A A
KIZILIRMAK YİNE CAN ALDI
AİLELERİ VE YAKINLARI VE SEVENLERİ GÖZ YAŞLARI İLE TOPRAĞA VERDİLER,
Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde oturan Ertaş ailesi, Avanos ilçesi Alaattin Mahallesi Şehit Demet Sezen Parkı’nda piknik yaparken, ailenin oğulları Galip ve Hüseyin saat 11.30 sıralarında serinlemek için Kızılırmak Nehri’ne girdi.
Hüseyin Ertaş da ekipler tarafından, nehre girdikleri yere yaklaşık 200 metre mesafede bulunarak sudan çıkarıldı. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde, 2 kardeşin hayatını kaybettiği belirlendi.
Hüseyin ve Galip Ertaş kardeşlerin cenazeleri, Nevşehir Devlet Hastanesinde yapılan otopsi işlemlerinin ardından aile tarafından teslim alınarak Derinkuyu ilçesine getirildi.
Derinkuyu da kılınan cenaze namazına katılım yoğundu, ailesi yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Galip ve Hüseyin Ertaş kardeşler, kılınan namazın ardından Derinkuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Kırşehir Medya Türk haber sitesi adına Merhumelere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
Mekanları cennet olsun
Bu haber 162 kez okundu.
Güncel - 14:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.