KIRŞEHİRLİ GENÇ SAVCI HAYATINI KAYBETTİ
![](https://www.kirsehirmedyaturk.com/wp-content/uploads/2022/02/121216663311DE.cropped.830x400.jpg)
Adana’da görev yapan 42 yaşındaki Cumhuriyet Savcısı Sait Demir bir süre önce anne ve babasını ziyaret için Kırşehir’e geldi.Baba ocağını ziyareti sırasında rahatsızlanan Sait Demir hastaneye kaldırıldı.Kalp krizi geçirdiği belirlenen Savcı, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Kırşehir ayakkabıcı esnaflarından Naim Demir’in oğlu olan Sait Demir’in naaşı Kırşehir Sanayi Camiinde cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Mucur’a bağlı Kızılağıl Köyü’nde defnedilecek.Kırşehir Medya Türk haber sitesi adına ölene Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.
Bu haber 407 kez okundu. BENZER HABERLER
-
ÖZGÜR ÖZEL, KIZININ DİPLOMA TÖRENİNE KATILDI
-
KIRŞEHİR ESNAFLARINDAN FAHRETTİN KOCA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU
-
MUCUR’DA 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA ÖMER HALİS DEMİR’İN HAYATI ANLATILDI
-
ALİ ŞAHİN MUCUR’DA SU SIKINTISI OLMAYACAK
-
SELAHATTİN EKİCİOĞLU İŞTE MİLLİ TAKIM, İŞTE TARAFTAR DEDİ, BİNLERCE KİŞİYLE İZLEDİ
-
DOĞUKAN DÖNMEZ SEVENLERİNİ ÜZDÜ